Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám arcán és...

8 hónapos babám arcán és nyakán apró pici pöttyök jelentkeztek ma reggelre. Gondolom, hogy melegkiütés lehet. Mivel kezeljem neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokinéni a naturlandos fertőtlenítő hintőport írta fel, amit anno a köldökcsonk ápolására kaptunk. Nagyon jó, szépen helyrehozta a kisfiam bőrét. Minden fürdetés után beszórom a hajlatokat, nyakát.
2011. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom.
2011. aug. 26. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először én is ezt csináltam, de szerintem lassan mulasztotta el. Sudocremet használunk a fenekére, azt kentem neki a melegkiütésekre ( igaz, hogy egyáltalán nem száraz dolog, sőt nagyon zsíros krém), de pár óra múlva semmi sincs már ott.

2011. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sudocream, babahintőpor, így van.
2011. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet napallergia is, főleg, ha genetikailag nagyon világos bőrű. Nekem is volt/van, gyerekkoromban néha annyira durva volt, hogy karfiolszerűre dagadt a fülem a kiütésektől.

Felnőttként kinőttem, már csak egy-két pötty jelenik meg. Viszont gyerekkoromban sokszor antihisztamint kellett adni, annyira rémesen néztem ki, hiába kentek csillió faktoros naptejjel.

2011. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!