Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszoba bútor? Többi lent.

Gyerekszoba bútor? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy 6,5 éves kislányom és egy 6 hónapos kisfiam (egy szobába vannak). Mostanában szeretnénk nekik új bútort venni, és kíváncsi volnék a véleményetekre. Nagyon tetszik a Faktum Makaó bútorcsalád, de egyetlen problémám vele, a maci/zsiráf minta a bútoron. Tetszik míg picik, de mivel hosszútávra vennénk a bútort nem tudom érdemes-e ilyent vennünk? Úgyértem később túl "dedósnak" találják majd...

Nektek mi a véleményetek? Ti vennétek ilyen bútort?

[link]


[link]


2011. nov. 25. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi most várjuk a babát és mi pont ezért fejeltettük a mintás bútort,hogy ne kelljen x év után lecserélni,ha cikinek érzi a gyerek.

Olyat vettünk,amit akár még általános iskolásként is tud használni. Díszíteni lehet, viszont ha már nem tetszik neki,akkor le is tudom szedni!

Szóval én arra hajlok,hogy vegyetek inkább komolyabb bútort és azt díszítsétek!

2011. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezért nem tudom mit csináljak, mert a kislány szeptemberbe suliba megy, de talán már 3.-ba ciki lenne neki ez a bútor :-/ most még nagyon tetszene neki :-)

A kisfiú, meg ugye kisfiú, még elmenne nála ez a bútor, de neki már lehet oviba ciki lenne :-D

Megkérdeztem a gyártótól, hogy lehet-e sima ajtóval is kapni? De még nem válaszoltak...

2011. nov. 25. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Én meg úgy gondolom, hogy én örültem volna, ha nekem ilyen lett volna 18 évesen :-) Ahogy a mesezoknit, úgy ezt sem tartom cikinek :-)

Szóval én vennék.

2011. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem cikis szerintem nagyobbaknak sem! Nagyon kedves minta és szolid is! Nekem nagyon tetszik ez a bútor! Én is elfogadnám :-)
2011. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem mintás bútort kaptak a gyerekek (7,5 éves fiú, 2,5 éves lány). Igaz ennél jóval színesebb vanília színű és elszórva néhány ajtó és fiók előlap kivi zöld, de nincsen rajta semmi díszítés. Én is úgy gondolom, hogyha szeretnétek rá figurákat, én inkább valami utólag rárakható és később levehetőt tennék. Gyerekeknél sosem tudhatod, mi lesz egyik napról a másikra "dedósnak" vagy "babásnak" kikiáltva.
2011. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom fél éves. Vajszín bútort csinált a férjem saját kezűleg, és szép kék ajtók vannak rajta. Sárga ill. kék virág alakú ajtógombokkal. A szoba sárga,vastag kék tapétacsík van rajta. Ezért választottuk ezt. Attól babás,h habszivacs mesefigurákkal díszítettük az összes ajtót,amit majd nagyobb korában le vehet róla! Így nem kell lecserélni! :)
2011. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, a Faktumhoz hasonló, de nekem még jobban tetszik és olcsóbb is valamivel: www.kittibutor.hu Egyéni elképzeléseket is megvalósítanak, de sok minden van náluk alapból.(Nekünk vanília-fehér komód és szekrény van tőlük, és erre raktam színes habszivacs figurákat, bármikor leszedhetők.)
2011. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Mindenki zöld kezecskét kapott tőlem :-)

Azért nem hiszem, hogy a fiam 18 évesen örülne majd neki, de még körbenézek máshol is. A mesezoknit speciel én ki nem állhatom, nem is hordok, csak a gyerekeim. Nagyjából 5. osztályos koromtól (ahogy így visszaemlékszem)tartottam cikinek a mesés sapkát, zoknit meg mindent, még a pénztárcát is. Nem hordok azóta sem semmi figurás dolgot egy db figurás pizsim (hóemberes) és 1db bocis bugyim van :-D Örültem volna biztos ilyen bútornak 18 évesen, de én inkább sima ajtóval. Viszont lehet, hogy pelenkázóból macisat rendelek, a többi bútort meg sima ajtóval...még azért írhattok véleményeket pro és kontra :-)

2011. nov. 25. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább mindenféle figuramentes bútort választanék, főleg hosszútávon!
2011. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!