Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bútor mellett föl kapaszkodó...

Bútor mellett föl kapaszkodó és lépegetö babátok mellett mindig ott vagytok, hogy el ne essen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a helyes válasz igen lenne,de képtelenség.Persze figyelek rá,de lehetetlen örökké a nyomában lenni.Ezen kívül esni is meg kell tanulniuk.
2011. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha elesik,akkor fölkel majd. Esni is meg kell tanulni neki.Csak arra ügyelek,hogy ne legyen a közelébe olyan éles tárgy,ami veszélyes lehet.
2011. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

képtelen is lennék mellette lenni minden percben

akkor semmi időm nem lenne másra :-))


meg fogja tanulni hogyan essen ami nem is árt neki :-))

pedig nem szeretem mikor sírtak e miatt :-/

2011. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Elesni is meg kell tanulni! :) Persze figyelek, nehogy valami veszélyes tárgy legyen a közelében.

2011. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ott vagyok mellette, akkor is képes hatalmasakat esni! Épp múltkor ott ültem mellette, erre paff óriásit esett...nézek a páromra, hogy hogy eshetett el ilyen gyorsan, ő meg azt mondta, hogy "á nyugi, biztos csak pislogtál egyet"! :)

Úgyhogy próbálok figyelni rá, de képtelenség minden lépését ellenőrizni.

2011. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én attól félek, hogy lehuppan és bever az állát, mert ugye a butorokon nincs olyan jó fogás, de hát elsö baba :)

a harmadikkal már gondolom más lesz :)))

köszi a válaszokat

2011. aug. 1. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is első baba :) Az első hetekben mindig ott voltam mellette, de nem azért, hogy ne essen el, hanem hogy szemmel tartsam és a nagyobb baleseteket megelőzzem. Például szereti még mindig a polcról lehajigálni a földre az összes kis mesekönyvét, újságokat, utána azokon lépked, ezért sokszor arrébb tettem ezeket. Főleg szőnyegen gyakorolt a nappaliban, ezért ha elesett, nem sérült meg, de így is gyakran volt sírás. Most már kapaszkodás nélkül feláll és nagyon stabilan közlekedik, úgyhogy egy ideje már ott merem hagyni rövid időre úgy is, hogy átmegyek a másik szobába.
2011. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!