Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babákat...

Másfél év körüli babákat milyen egyszerű, pár perces rajzfilm tud lekötni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok otthon a rajzfilmekben, eddig abszolút nem nézett tévét, de most, hogy rossz idő van, nem tudunk annyit kimenni egy kicsit engedném neki, de nem tudom mi az ami értelmes, és valamit fel is fog belőle.
2011. nov. 25. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teletubbies. Csak te bírd elviselni, annyira idegesítő. De olyan kis szájbarágós, tanítgatós mese, az én lányom egyszerűen imádja.
2011. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Timmy
2011. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyerekdalok és mondókák.

A lányom ennyi idősen nem volt nagy tv néző, de ezt nagyon szerette. És ez nagyon jó.

http://www.youtube.com/watch?v=kD-AXjVqJ6U

2011. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kicsiből sok lesz... :(

Az enyém csak 13 hónapos. Vagy játszom vele, vagy a házimunkát csinálom, mert nem komálja, ha leülök. :)

Ő, saját maga is elvan vagy a járókában, vagy szabadon. Mondjuk ő már most elvan akár 20 percig is egy könyvel. Nem tudom, hogy genetika :), vagy mert úgy szoktattam, hogy egyedül is tudjon játszani.

Én nem támogatom a TV-zést.

2011. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Baby TV (UPC). Az szigorúan 6 éven alattiaknak van, afelett csak egy füves cigi elszívása után ajánlott.
2011. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szintén baby tévé, dalokat nagyon szereti belőle.

Mi a Dórát is nézzük, de még abból is inkább a dalokat imádja, a hátizsákos a kedvence. Le is töltöttem, ha semmi nem vigasztalná, ez a backup. :)

2011. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, én sem, mi sem nagyon nézünk, akkor is csak ha alszik, de nagyon nehéz lekötni, elvan egy darabig, sokat játszunk, könyvezünk, ő is "segít" a házimunkában, de már csak egyszer alszik, napi kétszer megyünk ki, de nagyon hosszú így is a nap. Lehet, hogy igazad van, kedves utolsó, és várok még! Köszönöm a tippeket!
2011. nov. 25. 10:55
 8/13 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kislányom, teljesen Elmo mániás. Azért hagyom neki, hogy nézze minden nap, mert abból tanulhat is, pl. a fogmosást. :)
2011. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az enyém 15 hós, a Minimaxon megy az Eszes Jess nevű mese, azt imádja.

Még a kis rövid zenés klippek jönnek be neki, pl Süsü, Csicsi, Kroki, hupikék törpikék stb...

2011. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk Noddy a menő, énekeli is a zenéjét, illetve lálá-val nem szöveggel, de a dallam stimmel. De hosszú ideig nem nézi, csak hallgatja, ha vége van, kiabál, hogy be- kapcsoljam be újra. Viszont ha álmos, el is alszik rajta. Előtte Elmo volt, de azt is csak pár percig nézte. 19 hós
2011. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!