Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma reggel volt a híradóban,...

Ma reggel volt a híradóban, hogy a Spongya Bob c rajzfilm mennyire káros a 3-4 évesekre egy tanulmány szerint. Ki az aki ezt nem gondolta felmérés nélkül is?

Figyelt kérdés
Ha van egy kis szépérzéke egy szülőnek ezt a mocskot nem hagyja hogy nézze a 3, 4 vagy akár 10 éves gyereke.
2011. szept. 14. 08:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem túlzás, fiam 11 éves, nézi és nem látom károsnak.

A kicsi is szokta nézni.

Sőt én is szeretem


Nézz meg egy magyar Népmesék epizódot, tiszta

minihorror:-(((

2011. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom ugyan nem nézi.. Ő a Bogyó és Babócát szereti, de azért a Spongya Bobnál vannak sokkal rosszabbak. Én nem tartom annyira "mocsoknak". A South park az tényleg gáz, de azt nem is ajálnják "semmilyen korosztálynak".
2011. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

előz

A mocsok kategóüfriába szerintem azért nem ez tartozik.

2011. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%

Megkérdezethetem melyik híradóban volt?

M1, Hírtv, vagy Echo Tv, mert ha igen,akkor nincs min csodálkozni:-(((

2011. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Én egy részébe pillantottam bele egyszer és elég gusztustalan volt... Az a figura meg egy agy mosott, ostoba izé...
2011. szept. 14. 08:21
 6/34 A kérdező kommentje:
RTL
2011. szept. 14. 08:21
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁÁ falra tudok mászni ezektől a felmérésektől. Nem hiszem el, hogy megfelelő odafigyelés, beszélgetés, tanulás mellett bármelyik mesefilm káros lehet (persze nem a South Park stílusúak). Nem régen volt a Hupikék Törpékről egy ilyen felmérés. Ergo én ezen nőttem fel. Semmi bajom nem lett. Előtte a Tom és Yerry volt felkapva. Na azt még a ami napig imádom. Emlékszem anno öcsémmel csüngtünk a német adókon, mert ott adták folyton.
2011. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért a mesék nagy része ilyen. Szerintem semmi baj nincs spongyabobbal, én is szeretem. A lányom még csak három hónapos, úgyhogy nem nézi. Amúgy szerintem a gyerekek nem ugyanazt az üzenetet veszik le egy meséből, mint a felnőttek. Nézz csak meg egy Disney mesét. Felnőttként szerintem teljesen más értelme, jelentése van pl a Szépség és a Szörnyetegnek, mint gyerekként.


Amúgy meg, amit a médiában mondanak, annak a felét sem szabad elhinni.

2011. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
HírTV, ATV híradókban te szoktál ilyen bulvár jellegű hírekkel találkozni????
2011. szept. 14. 08:25
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

A Spongaybob hétvégenkétn a TV2- megy, innen fúj szél!!

Nézd már meg miylen rajfilmek mennek az RTL-en,is.


Szerintem a Spongyabob ez egyik legeredetibb rajzfilm.


Ja és senki nem mondta, hogy 3-4 éveseknek készült.


Amúgy fiam 3-4 évesen Tom&Jerrry rajongó volt, nem lett llkileg eltorzult, vagy ilyesmi

2011. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!