Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vegyem 16hónapos...

Melyiket vegyem 16hónapos fiamnak? (iváshoz)

Figyelt kérdés
ezt a szivószálas kulacsot(nem tudom mi a pontos neve),vagy "varázsitatót"?Tapasztalatok?Melyik lenne jobb?Cumisüvegből iszik,de rengeteg féle van neki,ami már "nagyobbaknak"való,de azokból nem hajlandó inni,ezek a"széles csőrűek"..stb.Ja és pohárból sem,csak magára önti,ha segiteni szeretnék neki,ordit,hisztizik..Ezt a 2fajtát még nem próbáltuk,érdemes lenne szerintetek,ha igen,melyiket?Tegnap nézegettem ezeket,de mivel be vannak csomagolva,nem tudom milyen pl ez a szivószálas?Műanyag a szivószál része?A varázsitatósnak annak láttam hogy gumi,lehet az jobb lenne,nem?Megérné megvenni?Mert azért majdnem 3ezer ft...a szivószálas mondjuk most a brendonba néztem,990 a 370ml-s.
2011. nov. 25. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Aventosra gondolsz? Nekem 15 hós a kisfiam és nekünk még sima Avent varázsitatónk van zöld szívókával. Szerintem a szívószálassal még várj, mert én a nagyfiamnak vettem amikor 2 éves volt és állandóan megemelte, úgy akart inni belőle, mert nem tudta megérteni, hogy szívni kell (pedig rendes szívószállal már tudott inni).
2011. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemtudom a szivószálasnak a márkáját,csak arra emlékszem hogy 18hónapos kortól volt.De lehet nem is jó ötlet ez,mert nem tudom hogyan tanithatnám meg neki hogy szivja ugyanúgy mintha cumisüveg lenne.Mert már próbáltam neki ilyen 2dl-s szivószálas gyümilevet adni,de csak tartotta a szájávan,hiába mondtam neki szivja..hogy lehet ezt megtanitani?
2011. nov. 25. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk rengeteg itatónk volt már (15 hónapos), de egyikből sem tudott inni, csak cumisüvegből. Gondoltam kipróbálom a szívószálasat és tökéletes!! Nagyon szereti, többször kéri naponta, és issza, azóta végre iszik rendesen folyadékot.:) Én elégedett vagyok vele, Nüby a márkája, én a Müllerben vettem. A szívószál kilógó része nem kemény, hanem puha gumiszerű anyag, ami az üvegben van, az merev egy részen. Nem kell megdönteni, hanem a szájával picit "összenyomja" a szívószálat és már ihat is. Darabokra lehet szedni a tisztításhoz, nekem van egy vékony kis kefém, azzal bele lehet nyúlni, hogy a szívószál is tiszta legyen. (anno DrBrowns cumisüveghez kaptuk)
2011. nov. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor lehet mégis kipróbálom ezt a szivószálasat előbb,hátha elfogadná,és megtanulna belőle inni.
2011. nov. 26. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!