Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg kérdés?

Cumisüveg kérdés?

Figyelt kérdés

Lánykám 15 hónapos lesz nemsokára, kérdésem alfele irányulna hogy csak reggel és este kapja meg a cumisüveget abból issza meg a tejet napközben pohárból,üvegből vagy kubus üvegből iszik teát, vizet gyümölcslét.

érdemes rászoktatni a reggeli és esti innivalót pohárból igya vagy még ráérek leszoktatni?



2011. nov. 25. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még ilyenkor hagytam. De ahogy nektek jobb. Ha szívesen megissza pohárból, aztán nyugodtan pihen, érdemes leszoktatni.
2011. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én másfél évesen szoktattam le.
2011. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Nálunk is ilyesmi korban került el amúgy a cumisüveg, de a fiam döntött így. Nem volt hajlandó inni belőle. Akkor kezdtem neki kakaóba kenyeret aprítani, és azt kapta helyette. Kanállal simán ette volna kenyér nélkül is, de azért kanállal mégiscsak szaporább.

Aztán amikor megtanult inni szívószállal, onnantól reggelire pohárból kapja (szívószállal). Este tejpépet eszik, mert 2x nem fogadja el a kakaót, de ez most mellékes.

Szóval én amikor eltettem az üveget, utána kanál jött, majd szívószál.

Én a reggelit simán kiváltanám már a helyedben. És ha úgy érzed nincs szüksége a lányodnak az alváshoz a cumisüvegre (az én fiam sose igényelte, nem aludt be rajta soha sem), akkor azt is megpróbálhatod másból adni.

Talán most még könnyebb megválni tőle. Pár hónap múlva lehet, h nagyon ragaszkodni fog majd hozzá.

2011. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* Akarom mondani: kenyérrel szaporább kanalazni a kakaót, mint kenyér nélkül :)
2011. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
este nem alszik be rajta,és reggel se ezért filoztam el rajta hogy kezdeném a reggelinél nem adom oda majd kéöbb a vacsinál
2011. nov. 25. 15:14
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat 15 hónapos kortól adnék villát is neki hátha sikerül megtanulnia enni igy is bár 2 kanál módszerrel etetem de inkább ö etet engem a kanalával
2011. nov. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!