Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hetes babákat mibe viszite...

6-7 hetes babákat mibe viszitek ki sétára? Mennyi ideig vagytok kinn?

Figyelt kérdés
És ha boltba bementek levetkőztetitek-e őket?
2011. nov. 25. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetes a királylányom.Mi kb 1 órát vagyunk kint vele.Elmegyünk Dm-be boltba stb....Ha csak beszaladok a közértbe akkor csak a takarót veszem le róla amíg ott vagyunk, de a DM-ben már kicsit leszedem róla az overált is mert ott rohadt meleg van másrészt pedig Anya szeret nagyon nézelődni ott:-))Én ráadok egy hosszú ujjú bodyt,vékony kis pulcsi meg egy vastagabb.Alul harisnya és nadrág aztán úgy erre rá az overál.
2011. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 hetes a babám hosszú ujjú body harisnya rá egy ujjatlan rugdalózó, erre overál sapi babacipő, belerakom bundazsákba, és viszek még egy takarót is ha kell, mert van hogy 2 órát is kint vagyunk. Ha boltba megyünk akkor általában kocsival oda meg bébihordóban viszem be (babakocsivázra rá tudom tenni)akkor csak egy vastag takaró van rajta nincs bundazsák, ezt pedig leveszem ha beértünk a boltba.
2011. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. nov. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!