Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet, ha rágó tablett...

Mi baja lehet, ha rágó tablettás vitamint adok a fiamnak, ha nincs még 3 éves?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja adtak a gyógyszertárban rágó tablettás vitamint, annak ellenére, h tudták az életkorát. Venni akartam másikat, nem adtak, mikor megmondtam, h 2,5 éves. Miért nem adható neki?
2011. nov. 26. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, nehogy félrenyelje.

Én is akartam neki ilyet venni, nekem nem adták ki, helyette szirupot adtak.

2011. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, szintén 2,5 éves.
2011. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan hatóanyagok vannak benne, ami nem adható nem hogy 3, de csak 4 éves kor felett!!! Nem véletlenül írják rá, hogy 4 éves kortól!
2011. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fintáné Gieber Lilla válasza:

Szia!Én 2 éves kora óta rágótablettásat adok neki.Semmi baja nincs és nem is volt most 3 éves.A gyógyszerészünk adta és én 100% megbízok benne.Még nem okozott csalódást!

Nyugodj meg nyugodtan adhatod neki!

2011. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert pici gyereknél könnyű a vitamint túladagolni, és abból akár baj is lehet. Mi külföldön élünk, itt egyáltalán nem adnak semmilyen vitamint ilyen piciknek, a gyógyszerész azt mondta, adjak neki sok gyümölcsöt, már mindent eszik, tehát nincs szüksége pótlásra.
2011. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!