Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos a kisfiam most...

15 hónapos a kisfiam most jönnek neki a rágó meg még plusz mindenfelé a fogai, már nem tudom követni? és minden féle betegséget összeszed nem bírkiveredni a betegségekből? Más babájánál is ilyen sok gond van ebből a fogzásból:?

Figyelt kérdés
Már éjjel is fenn van nem tud aludni, szoktam adni Panadolt neki meg a dologélel szoktam kenegetni de nem használ?
2010. dec. 28. 15:56
 1/6 A kérdező kommentje:
és még hasmenése is van ráadásúl!
2010. dec. 28. 15:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik fiamnak sem volt soha semmi baja fogzáskor, ők még aludni is tudtak.

De van akit ennyire legyengít ez az időszak.

Nurofent adj neki, az jó a fogzásra, de figyelj a mértékre!

2010. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak is most jönnek a rágói.most jött ki karácsony éjjel az egyik a következő éjjel a másik.egy már kinn volt neki.azt észre sem vettük,de ez a kettő nagyon megszenvedtette.nyügös volt,alvással is gond volt,volt egy pici hőemelkedése is.szegényemet nagyon sajnáltam.kapott nurofent(2,5 ml-T)este,meg amikor nagyon nyűgös volt napközben.ráadásul alig eszik mert fáj az ínye.a 4. rágójánál is be van durranva,ugyhogy már az is jöhet bármikor.ja és egyik fogával sem szenvedett semmit pedig volt h 3 jött egyszerre,de szinte észre sem vettük,de ezek a rágók bántják.
2010. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom több alkalommal is benáthásodott a fogzáskor és a széklete is híg volt. Kapott immunerősítőt,hogy attól-e, de azóta nem náthás. Isoprinosine szirup a neve.
2010. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom minden fog jövetelkor beteg volt.Párossával jöttek a fogak 16már kint van.Tehát eddig 8szor tuti beteg volt.Náthás tünetei voltak 3nap alatt gyógyult is.
2010. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!neki meg olyan vastagok a fogai hogy azt mondta a doktornő hogy olyan mintha duplafoga nőne nincs neki az csak olyan vastagok a fogai !neki is párossával jönnek 10van eddig neki.
2010. dec. 29. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!