Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fázik meg a 23 honapos...

Nem fázik meg a 23 honapos fiam kinnt, ha ugy járunk ki hogy nincs rajta kesztyü?

Figyelt kérdés
azért mert hiába adom rá,leveszi,mert nem akarja,meg nem tudja fogni az autoját,botokat kavicsokat,és ordit.igy nem betegszik meg?
2011. nov. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha amúgy rendesen fel van öltözve biztos, hogy nem fázik meg. Az enyém rosszabb mert a sapkát nem akarja. :(
2011. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor az en lanyom viszi a palmat: se kesztyut, se sapkat nem akar normalis esetben:-))) Viszont szerintem ugyis hagyja majd, ha fazik nagyon a keze. Lanyom szinte sose hord kesztyut, de volt olyan reggel, hogy bolcsibe menet o kerte, raadtam es nem vette le egesz uton. Valoszinuleg fazhatott a keze. O is 23 honapos.
2011. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21 hónapos fiammal ugyanez a helyzet. A sapkát, sálat hagyja, de a kesztyűt nem viseli el a kezén. Van amikor nagyon hideg a keze és akkor sem, hiába próbálom ráadni. Igyekszem jobban, melegen felöltöztetni és akkor a keze se hideg. Csak nem tudom mi lesz ha jönnek az igazi minuszok.
2011. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt, tavaly télen volt 1,5 éves, nem tudtuk ráadni a kesztyűt, és tűz vörös volt mindig a keze, de nem érdekelte

na az idei év is így indult, már nem is erőltettem, erre egyik nap elkezdett sírni mikor hazaértünk hogy nagyon fáj a keze, na másnap magától elkérte a kesztyűt :) de azóta persze van hogy nem akarja, és ilyenkor ha gyalog megyünk a kabátja zsebébe beteszi a kezét, és úgy jön, nagyon vagány :D

2011. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!