Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy vettem észre, hogy egy az...

Úgy vettem észre, hogy egy az egyben átment az alma 4.5 hónapos babámon. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tejpépet már több, mint 1 hete kap, almát (teljes adagot) tegnap kapott először, és ma láttam, hogy pürédarabok vannak a pelusban. Nem kevés. Ha mást adok neki, azt meg tudja emészteni? Zöldséget esetleg? Jó lenne valamit adnom neki tejen kívűl, mert nem hízik rendesen.
2011. nov. 27. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
ez nälunk is igy volt!Mi zöldseggel kezdtük nem almäval amikor tököt kapott elsö alkalommal egy az egyben ott volt a särga cucc a pelusban!Minen nappal jobban meg fogja emeszteti!
2011. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor folytathatom?
2011. nov. 27. 15:22
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Süsd át egy kicsit sütőben és utána pürésítsd. :)
2011. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Én adnék a helyedben már főzelékeket is. Persze a trumixoltakat. 4,5 hónaposan már lehet, illetve ha nem hízik rendesen, akkor meg muszáj lenne.

Sárgarépa főzi, sütőtök főzi. Ezekkel kezdtem én. Aztán jöhet a többi.

Almán kívül pld banán?

Ha még nem adtál főzeléket, vegyél üvegeset pld dm-ben és ha szereti őket, akkor csináld magad, olcsóbb.

2011. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nem érett az emésztőrendszere azért megy át rajta egy az egyben az alma. Más is ugyanúgy átfog rajta menni. Sok baba 6 hós kora előtt nincs kész az emésztésre (tejen kívül)

mit jelent, hogy nem hízik rendesen? Orvos mondta? Mert nem kell mindig ugyanannyit hízniuk. Az enyémeim tápszeresek voltak, egyiket se tápláltam hozzá 6 hónap előtt. egyik héten nagyot hízott, másik héten keveset. A lényeg, hogy fogyni nem szabad.

2011. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én hanyagolnám a hozzátáplálást, és maradnék az anyatejnél, ha van. Ha nincs, akkor tápszer.

Majd 1 hónap múlva próbálkoznék újra a gyümölcsökkel.

2011. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is abbahagynám a hozzátáplálást és 1-1,5 hónap múlva próbálkoznék újra, addig anyatej vagy tápszer. Még nem érett meg az emésztőrendszere a hozzátáplálásra.
2011. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, orvos mondta, mert 2.5 hónap alatt fél kg-t hízott. Még vérvételre is elküldött, hátha kiderül mi a baj. Tejem van, eszik rendesen, de nem hízik.
2011. nov. 27. 17:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A korai hozzátáplálással nem fog megoldódni, hisz mint kiderült a székletből, nem tud rendesen még emészteni. Vidd el gasztroenterológushoz!
2011. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Időre született v korán?
2011. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!