Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 100x120 centis paplant mennyi...

100x120 centis paplant mennyi idős koráig tudnánk használni?

Figyelt kérdés

Most pléddel takarom, de néha fázik a babám. Most láttam 100x125 centis gyerektakarót, gondoltam jó lehet. De meddig?

Mert a normál 100x140-es paplan túl nagy, az a rácsos ágyban nem túl praktikus.



2011. nov. 27. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

a fiam paplana is ekkora volt, pár hete cseréltük le, 4 éves.

Most a 18 hós lányom használja a kispaplant.

2011. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3-4 évig biztosan szerintem is. Kivéve ha olyan a gyerkőc mint az enyém és 6 hós korától esélyelen hogy fél óránál tovább rajta maradjon. Hálózsákban is érdemes gondolkodni.
2011. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A hálózsákot szerette még pici volt, de most újra megpróbáltuk, és nem marad meg benne. Egész éjjel forgolódik, meg vergődik csak benne szegény.

Szóval akkor azt a paplant ki tudjuk használni. Köszi még egyszer!

2011. nov. 28. 08:10
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak még egy kérdés:

Szerintetek melyik jobb?


[link]


[link]

2011. nov. 28. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

nekünk ez van

[link]


Én nagyon meg vagyok elégedve vele. A gyerekeim nem rúgják le, nem izzadnak alatta, és nem is fáznak. Mosáskor szépen tisztul, és nagyon hamar szárad, ami ugye fontos "baleset" idején. Rengeteget mostam és nem látszik rajta a használat, nem is bolyhos.

2011. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!