Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben nyilvánul meg ha egy...

Miben nyilvánul meg ha egy kisbaba (4-5 hónapos) kiegyensúlyozott? Mik azok a jelek amiből lehet tudni?

Figyelt kérdés

Ha nem sír soha, ha jól eszik, átalussza az éjszakát, mindig nevet akkor kiegyensúlyozott csak?

Vagy van más olyan dolog, amiből lehet tudni?

Nekem soha nem mondja se a védőnő se a gyerek orvos, pedig a fiam is boldog szerintem....

Ők ezt nem látják?


2009. máj. 13. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem várom el, hogy a doki vagy a védőnő hátbaveregessen:" gratulálok anyuka! Milyen boldog , kiegyensúlyozott gyerek! Jó munkát végzett!". Gondolom akkor szólnának ha a találkozások alatt kiderülne , hogy valami nincs rendben vele. A lényeg, hogy te boldognak látod, nem?
2009. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se mondták azt soha, hogy kiegyensúlyozott lenne. Mindig azt mondta adoki, hogy te milyen nyugodt baba vagy? Soha nem sírt az oltások alatt, ebből szűrte le. Itthon meg hisztizik ezerrel. Nem kell a dokikkal foglalkozni. Ha kiegyensúlyozott úgyis látod. Sokat nevet, jó étvágya van, virgonkodik.... Bár az enyém már 10 hónapos imád huncutkodni, ha elbújik és meglátom akkor nevet ezerrel, de látszik az arcán is, hogy csak úgy elmosolyogja megát:)
2009. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegyik védőnő mondja (gyakran ennél fontosabb dolgokat sem), de a leírtak alapján a te babád kiegyensúlyozott, boldog baba lehet.
2009. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem is azt várom el, hogy hátba veregessenek, hisz az a dolgom, hogy mindent megtegyek érte, csak kíváncsi lettem volna, hogy mik azok a jelek, amiből azt mondják egy gyerekre, hogy kiegyensúlyozott.

Nem arra vágyom, hogy dicsérjenek csak tudni akarom, hogy jól nevelem a gyerekem, mert ő ugye még nem tudja mondani, hogy mi jó neki...

2009. máj. 13. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem sír, hogy éhes, ha nem terheled túl sokat ide-oda hurcolással amitől nyűgössé válik, jókedvűen játszik napközben, érdeklődő baba, akkor minden rendben van. az, hogy alszik-e, és mennyit, na meg hogy éjszaka átalussza-e az éjszakát, az nem a kiegyensúlyozottságtól függ. az mindig változhat, és mindig felborulhat a rend valami miatt. akár növekedési ugrás, akár fogacska, akár egy kis megfázás, vagy egy kicsit stresszesebb nap is.

az a lényeg, hogy te is és a babád is felszabadultak legyetek egymás társaságában, játszatok, nevessetek, pakolásszátok a sok kütyüt!

2009. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!