Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sampont használjak 3...

Milyen sampont használjak 3 hónapos babám fejére?

Figyelt kérdés

Eddig volt a Babé koszmó elleni sampon, de az már nem jó.

Teljesen száraz, és hámlik a homloka és a kutacsa közötti rész. Érzékeny a bőre is. Linola sampont ajánlottak. ( ? )


2009. máj. 13. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kamillásokat ne válazd,az is száritt.Mi a tusfördövel vagyunk igy.
2009. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt ajánlották neked: [link]
2009. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem azt hozza be, amit akartam küldeni, szóval a fenti link alatt, kb. középtájt lesz ez a krém. Olvasd el.

Én azért kikérném a doki véleményét róla.

Inkább írass kifejezettem babák számára készült krémet.

Amúgy szárat bőrre a fürdető is jó, amit legelején kell használni, mi is azt használtuk. Sőt, és a haját is ezzel mosom, ha kell. abban nincs semmi más, amit nem kennék a fejére.

2009. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor Dórám picike volt babaolajjal mostam/vattával simogattam a buksiját. Mostanra sincs sok haja 2 éves és semmijen sampont nem használunk. A tiszta víz megteszi. de kérdezd meg a védőnénid a gyerekorvost mit ajánlanak. nekem mindenki mást mondott így maradt a babaolaj, gyógyszertári.
2009. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Sajnos az olajozás nem vált be. Egy idő után az is szárított. Lehet megpróbálom a gyógyszertári fürdetővel.

2009. máj. 13. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a naturlandos fördőkrémet használtuk 3 éves korig. Azzal mostam a fejét is. Nagyon jó krémes, nem szárít.(egyik ismerősöm még krémként is használta. Ha a doki néni /bácsi felírja receptre az ára is nagyon kedvező.
2009. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi vagy a neogranormon sampont használjuk az nagyon jó de mostanában csak a fürdetővel mosom azt is és sima lágy tőle a haja
2009. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!