Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikrémet, és milyen...

Milyen popsikrémet, és milyen sampont használjak 3 hós babámnak?

Figyelt kérdés

A feneke folyamatosan hólyagosodik,pedig már az alábbiakat próbáltuk:pelus csere,törlő csere,szellőztetés,Bepanthen,Sudokrém,Johnsons,gyógyszertári,Babydream.

A haját meg mostam Johnsonsnak a fürdető/samponjával,és Gabival.De hiába mosom meg,mert este megmosom neki,és reggel már olyan,mintha zsíros lenne neki!!Pedig nem!

Szép,nagy haja van,és nagyon látványos így ez a gond!

Ti mit ajánlanátok ezekre a problémáinkra?


2011. jún. 23. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is folyton hólyagos volt a feneke,sima gyógyszertári krémbe belekevertem kb fél tubus canestent jól összekevertem és azt használtam,nagyon szép lett a bőre.Nekem ezt orvos tanácsolta és nagyon bevált.A samponhoz sajnos nem tudok hozzászólni.
2011. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Popsijára próbáld meg a Naturland Borax nevű krémet,nekünk bőrgyógyász írta ki,de a gyermek orvos is kiírhatja,így olcsóbb.Sampon helyett próbáld meg a Gabi vagy a Jonson's fürdetőt használni.Az én babám haja is nagy és nekünk bevált.Amikor mosod vele egy kicsit tapadós érzést vált ki,de ha megszárad akkor szép selymes lesz a haja.
2011. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt nem kented neki véletlen babaolajjal ba a haját koszmó ellen,mert nekünk akkor tűnt olyannak a haja,mintha zsíros lenne.
2011. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Ki fogom próbálni a tanácsokat!

2011. jún. 23. 09:08
 5/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem kentem olajjal,nem koszmós neki.

2011. jún. 23. 09:08
 6/16 anonim ***** válasza:

Popsira Canesten vékonyan majd rá a Neogranormon, ha már meggyógyult akkor elég a Neogranormon, vagy a Bepanthen.Nekünk ez vált be. illetve langyos vízzel mostam vattával, utána szárazra töröltem és úgy krémeztem. Volt hogy a törlés helyett inkább hajszárítóval szárítottam.

(Miután hazahoztuk a kórházból Sudokrémet kezdtünk használni, és nagyon durván csúnya lett a bőre)

A hajra mi a Babe sampont használjuk, nem volt még semmi gond.

2011. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!A canesten nem fogja neki csípni,ha már szinte sebes a kis popója?
2011. jún. 23. 09:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Popsira mi Bepanthent használtunk, és nagyon szépen helyre jött tőle.

Neogranormonos sampont használunk. Nekünk az is bevált.

2011. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos mondta, így nem is gondolkodtam rajta, h csípi-e... hmm:( Vékonyan kentem, nem sírt tőle. Így gondolom nem csípte. De kis részen próbáld először, ha tartasz tőle esetleg próbáld ki csak Neogranormonnal, hátha az is elég lesz a popóra.
2011. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha belekevered a gyógyszertári krémbe akkor nem csípi.
2011. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!