Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónapos kisfiammal vasárna...

9,5 hónapos kisfiammal vasárnap megyünk élményfürdőbe. Mit vigyek magammal? Mire figyeljek? Meddig lehet a vízben?

Figyelt kérdés
Milyen úszópelust vegyek?
2009. máj. 13. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] nekünk ez az úszópelus nagyon bejött. Mi 9 hónaposak leszünk, már többször voltunk fürödni, én vittem magammal vízhőmérőt, hogy tudjam mennyi a víz foka, és el is játszott vele a vízben. Vittem még sok vizet inni is, mert szomjasabb volt mint máskor. Attól függ mennyi a vízhőmérséklete, a 34-36 fokosban bármeddig el lehet, kicsit kevesebbe is el van egy órát bőven szerintem, csak legyen mindig elmerülve vállig, hogy nehogy fázzon, én erre figyeltem.

De nagyon imádta, főleg mikor beletettük a kis uszógumiba ami direkt babáknak való, mert ott ő egyedül azt csinálhatta amit akar, nem fogta senki. Mondjuk ilyenkor locsolgattam, hogy ne fázzon.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe. Jó pancsit!

2009. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi DM-es úszópelust használunk, jó árban van. Mi vittünk neki szintén sok folyadékot, köntöst és zoknit hozzá, fürdős játékokat. Mi bevittük a fürdő teróületére a babakocsit is, így abban kényelmesen aludhatott is. Aztán jó, ha magadnak is viszel köntöst, mert ha vizes a bikinid, akkor is magadhoz tudod ölelni, ha éppen úgy jó neki.
2009. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!