Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sinlac-t lehet pépesen is...

A sinlac-t lehet pépesen is adni, vagy csak innivalóként, mint a sima tápszert?

Figyelt kérdés
Lányom nem issza a tápszert, csak vizet, inkább a jó sűrű pépes ételeket szereti. Sinlacot is lehet így adni? Még nem váltottam ki a receptet, csak ma kaptam. 9 hós a lányom.
2011. nov. 28. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet pépként nyugodtan
2011. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi, és én döntöm el hogy milyenre keverem? Mennyire sűrűre?
2011. nov. 28. 15:43
 3/15 anonim ***** válasza:
annyira mint a tejépépet szoktuk
2011. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
egyébként rá lesz irva adobozra én már rég használtam, keverhetem maj gyümivel is . Bogim nem ette mert hascsikarása lett töle
2011. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én olyanra kevertem, amilyenre épp akartam. Akár pépes állagúra, ha vacsira azt kapta, de volt, hogy hígabbra kevertem és gyümölcshöz adtam, sőt néha egy-egy főzeléket is azzal sűrítettem.

Úgyhogy lehet jó pépesre is keverni, én eleinte csak így adtam a lányomnak.

2011. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kipróbáljuk
2011. nov. 28. 16:15
 7/15 anonim ***** válasza:
A sinlac alapjában véve nem innivaló, mint a tápszer, hanem pép. Tehát nem "úgy is lehet adni", hanem arra találták ki, hogy pépesen add, nem arra, hogy a gyerek megigya. :))
2011. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

150ml vízhez adok 5-6 evőkanállal a doboz szerint. Nekem pépesre sikerül. Ha kevesebb vízhez adom,akkor annyival kevesebb port rakok. Én uzsira adom, úgyhogy olyan 80-at eszik belőle. Eleinte cumisüvegből adtam, a Nukos üvegből nagyon jól jött,de amióta hozzátáplálok, kanállal kapja,hogy szokja. Szereti nagyon...

5 hós anyukája

2011. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
most adnék először, 150 ml vízhez 5-6 evőkanállal kell. Nem lesz sűrű, tudom, kanállal elég folyós lenne. Tehetek még bele port, hogy sűrűbb legyen. Nem szeretnék most semmi gyümölcsöt bele rakni, csak magában adnám.
2011. dec. 2. 12:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Én olyanra kevertem, hogy megálljon a kanálban és ne csöpögjön össze-vissza. Lánykám imádta és habzsolta.
2011. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!