Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen termekeket lehet kapni...

Milyen termekeket lehet kapni Szlovakian?

Figyelt kérdés
ulfoldon elek eloszor viszem megmutatni a picim a szuleimnek,szlovakiara.elore megszeretnek vetetni veluk egy par dolghot ami ugy mindjart kelesz,de ok nem ertenek hozza;)es lattam,hogy ide is irnak sokan akik szlovakian elnek.szoval szeretnem ha megirnatok nekem mi valt be legjobban a babatoknak.eloszor valamilyen tejpepre lennek kivancsi,valami jo pelusra ami 11kilos babara jo,valami teakat,vizet,popsi torlot,valami jo termeku kozmetikat{sampon,krem,babafurdo,stb}babaetel,tapszert.ha megkerhetnem irjatok le pontossan a nevuket,es kb.hol lehet kapni{milyen uzletben,vagy patikaban)nagyon megkoszonnem.
2009. máj. 13. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem viszel magaddala már megszokot dolgokat.Nem hinném hogy jottene ha a babád a megszokott dolgait hirtelen lecserélnéd vagy az étrendjét megváltoztatnád..
2009. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hello, nekem 11hos akislanyom es kb. 9kg.

amit mi hasznalunk: pampars pelus ugyanugy van, es a DM ben lehet venni Huggiest, Babylove....szerintem ebben nincs nagy kulonbseg!

teak: mi Hippeset hasznalunk, gyogynovenyeset, azt szereti...ebbol is hatalmas valasztek van

popsi torlore: a Dm - est hasznaljuk 4*80as kiszerelesben

sampon Nivea (shampo & bath), krem: hat a fenekere: RYBYLKA-NAK nevezik, ez ilyen halas krem nem drag 1,5 EUR korul van, nagyon attol bizti nem lesz piros a popsi,

babaetel: Van HIPP, HAMI, NESTLE

a popsikremen kivul mindnet meg lehet venni a DMben

2009. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
8honapos.es meg most is foleg szopizik,tapszert csak estere kap.az en foztemet nem akarja enni.ezert bebietelt kap,dew abbol is csak keveset eszik meg.ugyhogy nem fogja ot megterhelni uj dolog.itt tejpep nincs,ezert is szeretnem vele kiprobalni,hatha az bevall nala,teat meg nem ivott,csak vizet,ezert kerdeztem.kozmetikum meg mindegy szerintem ha masikatt kiprobalok.
2009. máj. 13. 14:24
 4/13 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo,nagyon koszike
2009. máj. 13. 14:25
 5/13 anonim ***** válasza:
a 2.valaszolo vagyok: probald ki a gyumolcsos HIPPES vagy SUNAREK-os bebieteleket nagyon finomak, igazan. azt biztosan szeretni fogja. vagy mixeld le a banant, azt tobbnyire szeretik a babak. merte edes. es a tied mar ehet joghurtot is. en DOBRA MAMA-t adtam, bananosat es piskotasat, semmi baja nem volt, imadja most is
2009. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szia!

Csatlakozom az elottem szolohoz. A DM-ben jo dolgokat lehet kapni (vagy hyper-, supermaketekben: Tesco, Hypernova is nagy választék van a babakozmetikumok és tápszerekbol: Beba vagy Nutilon), vagy akár bámelyik paptikában is hozzá juthatsz dolgokhoz: popsi kémet (mi Sudokemet -nem a legolcsobb- használunk, ami jo a sebgyogyulasra és égési feluletek kezelésére is és még sosem volt kipirosodva a kislányom feneke, pedig már 2 éves), teákat (az orvosok szerint a sima babavíz a legjobb) stb.

Remélem tudtam segíteni! Szia

2009. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon koszike,es mi a neve a babaviznek?bar a felforraltat is adhatom,ze azert veszek.es a sudocrem az csak popsira van?
2009. máj. 13. 14:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szlovákián,hanem szlovákiában. A babaviz neve Lucka,rózsaszin betűkkel van ráirva.Van többféle is de ez a legközkedveltebb.A nagyobb márkákat ugyanugy lehet itt is kapni,mint akárhol máshol,ugyhogy ha valami olyat használsz akkor nem is kell váltanod.Szlovákia melyik részére mentek?
2009. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A DM-es cuccok klasszak, szerintem oda küldd őket és nem is drágák. Mi is onnan vesszük a pelust (meglepően sokat kibír a pelus - pisi), kását (Babylove). Nálunk is vannak Johnson´s termékek és a Hipp, Ovko, Hami kaják tök jók.
2009. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A kajákat meg lehet venni Tesco, Coop jednota üzletekben.
2009. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!