Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babám arcán,...

Egy hónapos babám arcán, fülén, fejbőrén, egyik oldalon csak apró pici piros pöttyök jöttek ki. Mitől lehet? Valami megcsípte éjszaka, allergia valamire. Nem sok, úgy 6-7 db. Egyébként Johnson termékeket használunk.

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól lehet. Az enyém is kipattogott tőle. Csak a samponját tudjuk használni a Johnson's termékeknek. Most lesz 22 hós.
2011. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha attól lenne, akkor nem csak az egyik oldalon jelentek volna meg. Szoptatod? Ha erős a tejed attól is lehet.
2011. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi fürdetőt, meg sampont használunk, de akkor az egész teste olyan lenne. De akkor mire váltsunk? A Gabi termékek jobbak?
2011. júl. 5. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a tej lenne az se csak egy helyen jelentkezne, mert a véráram útján mindenhova eljut.

Több esély van rá, hogy valami irritálja esetleg túl száraz vagy érzékeny a bőre. Én a fürdetőkenőcsöt javaslom.

2011. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyanok mint a pattanások? mert akkor ezek ugymond tejkiütés. ezek a fehérje emésztése miatt vannak. minden babán kijönnek valamilyen szinten. ez akár több hétig is lehet. az egész fejet és mellkast is belephetik. semmit nem kell vele tenni, ha esetleg több hónapig nem múlik akkor az anyának a tejterméket meg kell vonnia magától, a tápszeres babáknak is más tápszer kell. mert mindegyik babánál lehet, tápszeresnél és anyatejesnél is.


nálunk elöször a homlokon volt majd szépen mindkét fülfelé elhúzodott majd az arcocskáján és a nyakán lett. szépen végig ment az egész fején, de nem volt vészes, mert hamar el is tünt.

2011. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a Gabi bevált. Első voltam.
2011. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez inkább csípéshez hasonlít, de nagyon apró. A testén nem látok egyet sem.
2011. júl. 5. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem melegedett be ott alvás közben a bőre? Ha holnapra elmúlik, akkor csak a meleg miatt volt.
2011. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 1hónapos babámon is van. Épp tegnap vettem észre. És csak az egyik oldalon. Talán azon az oldalon feküdt. Lehet a melegtől, vagy arra is gondoltam, hogy ott érintkezett a pelussal és az öblítő, mosóportól lehet?

2011. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, most múlik, úgy 2 hétig tartott. Szerintem a melegtől jött elő, én kicsit este hintőporoztam, lassan leszáradnak. Egyszer azt olvastam, hogy az én hormonjaim távoznak belőle. Végül is, egyidősek... lehet... Ma 6 hetes.
2011. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!