Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok vaterán vásárolni...

Szoktatok vaterán vásárolni babátoknak termékeket?

Figyelt kérdés

Akik a licitált termékeket válasszák, kellene kis segítség. A múltkor meg akartam venni a fiamnak egy teljesen új bébikompot, amihez elég olcsn hiozzá lehetett volna jutni. 1990-nél tartott, s utolsó 2 percben próbáltam megvenni, s egyből felülírásra került, majd beírtam egy nagyobb összeget 3000 ft-ot, s az is rgtön, Utána rájöttünk a férjemmel, hogy van automatikus licit, csak sajnos nem volt időnk elolvasni a tudnivalókat róla. S azóta nem találom.


Közületek tudna nekem segíteni valaki, hogyan tudom azt beállítani???

Addig eljutottunk, hogy ez akkor jó, ha nem vagyunk gépnél, s bizonyos összeget beírunk, ami más licitálása során nő, s ha eléri azt az összeget, amit szánunk rá, s nem licitált senki, a miénk, de ha meghaladja, akkor nem. Holnap akarnék venni egy terméket, de nem leszünk gépközelben, s jó lenne beállítani, csak nem tudjuk hogyan kell.


2011. jún. 25. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Beütöd a maximális összeget amit adnál a termékért. És amíg el nem érik addig a rendszer automatikusan licitál helyetted.
2011. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. Ne azt az összeget üsd be, amit felajánl (ugye ez az aktuális ár+licitlépcső), hanem gondold át, hogy mennyit ér meg neked, mennyi az az összeg, amiért még elvinnéd, és azt beírod. A rendszer eltárolja, de az oldalon nem ezt fogja kiírni, hanem csak a licitlépcsővel növelt összeget, tehát más nem fogja tudni, hogy már feljebb áll. Ha a licitálgatások során nem éri el ezt az összeget, ti fogjátok elvinni, ha meghaladja, akkor nem, de végül is annyit már úgy sem akartál volna adni érte.
2011. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor ha indulás előtt vagy egy nappal előtte beírom az Ön ajánlatához azt az összeget, amit szánok rá, s ha nem érik el ezt az összeget, akkor mi visszük? És ezt biztosan nem látják?

Eddig mondjuk én úgy csináltam, átgondoltam mennyit adnék érte, de nem azt az öszeget ütöttem be, s ahol ez nem volt megadva, hogy más beállította volna, utolsó pillanatban ütöttem pár száz ft-al többet, de kevesebbet, mint amit szántam.

Amúgy ha így csinálom és nem éri el azt az összeget, csak kevesebbet érne el, mint a legmagasabb mint amennyit ajánlok, akkor az alsóbb összegért kapjuk meg vagy amit beírtam?

Anyagilag próbálnék olcsóbban kijönni, ha már használtan veszem, s csak ezért érdeklődök így mire számítsak.

2011. jún. 25. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, jól gondolod.


szóval akkor a bébikompos példa. licitlépvcső mondjuk 500Ft. Te beírsz rá 5000Ft-ot mert mondjuk neked megér annyit.

Xy licitál rá 3500Ft-ot. automatikusan a tied kerül rá 4000Ft-al. s ha nincs több licit akkor ennyiért a tied. ha az utolsó 4500Ft, akkor ebből adódóan a te licited 5000Ft és ha nincs több licit annyiért a tied!

2011. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!