Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves kortól tudott...

Hány éves kortól tudott babátok futóbiciklivel menni?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam és karácsonyra Apukája futóbiciklit szeretne neki venni. Nem kicsi még ehhez?
2011. nov. 29. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De! Nagyon! Az én lányom már majdnem 3 éves volt és elég sokat kellett még így is gyakoroltatni. A legalsó állásban volt az ülés és a kormány is. Ha a legkisebb fajtát is veszitek, akkor sem tartom jó ötletnek. Neki még a három/négy kerekű motorok valók. Előbb azzal tanuljon meg közlekedni, és ha már az annyira jól megy, akkor jön a futóbicikli.
2011. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Kis motorja már van azt nagyon szereti, csak úgy száguld vele. :)
2011. nov. 29. 11:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is még egy kicsit korai, de leginkább a mérete miatt (bár nem tudom, mekkor a kisfiad). Nálunka a bölcsiben vannak ilyenek, a kisfiam olyan 2,5 évesen tudott vele gyönyörűen teperni :-)
2011. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez még nagyon korai lenne. A fiam kb. 2,5 éves volt, mikor megtanult futóbiciklivel menni. 2 éves kora előtt pedig még le sem ért róla a lába.
2011. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a kisfiam olyan 20 hós korától tud vele menni, a játszón előtte is sokat próbálgatta,de ő magas fiú. a decathlonban nagyon jó futóbringák vannak és ki is tudjátok próbálni.
2011. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak kisebb méretű futóbringák (pl a tanulóbicikli.hu-ról ha rendeltek), 86 cm-es kétéves fiam abban a pillanatban tudott menni vele, amikor ráült. Bár ő igen mozgékony, és ügyes gyerek (már rég ugrabugrál, bukfencezik, szalad, fel-lemászik mindenhova)

15 hónaposan azért még kicsi ehhez, és egyébként is inkább tavaszra-nyárra ajánlanám, mert overálban nagyon nehézkesen mozognak.

2011. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még kicsi hozzá.

Az én lányom 22 hósan kapta a futót, egyből tudott vele menni, de még ez is "különlegesnek" számít, általában 2 év felett tanulják meg használni a gyerekek.

Kisfiadnak bőven jó még a motor :)

2011. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15 hónaposan még nagyon korainak tartom a futóbiciklit.Kisfiam 2 éves szülinapjára kapott egyet, a tanulobicikli.hu-ról rendeltük neki,ezek ilyen alacsonyabb futóbicajok és 2 nap alatt nagyon ügyesen megtanult vele menni,azóta is imádja,csak úgy száguldozik vele.Beszéld meg Apukával,hogy várjátok meg inkább a gyerkőc 2 éves szülinapját,akkor úgyis nyár lesz,nem kell ennyire beöltözni,könnyebben tud majd vele gyakorolni.
2011. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat!

:)

2011. nov. 29. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
20 hónapos volt,de a legkisebbről alig ért le a lába,de küzdött,csak veszélyes volt nézni,koráhozképestügyes volt,1-2 hónapután nőtt akkorát,hogy biztonsággal ment,kétévesen ő márbiciklizatt.Neki méga motorok,majd húsvétra ajánlom, addig csak állna.
2011. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!