Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszéket, játszószőnyeget...

Pihenőszéket, játszószőnyeget meddig használta a babátok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 28. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeget amíg el nem kezdett kúszni, kb. 6 hónapos koráig. A pihenőszéket tán egy hónappal tovább, mert addigra megtanult kifordulni belőle, illetve fordítva beleülni, így már veszélyes volt számára.
2011. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk pihenőszékünk nem volt, mert addig gondolkodtam, hogy kéne venni, hogy végül kifutottunk az időből, és már nem volt rá szükség.

Játszőnyegből kétfélét vettem, az egyik egy Blossom Farm Pogo kutyás játszőnyeg volt, amit félbehajtva rá lehetett tenni a kiságy egyik oldalára, és akkor olyan volt, mintha állna a kutyus. Vagy pedig kiterítve a földre. A farkában csengő, a fülét megnyomva pedig háromféle dallamot tud lejátszani, miközben villog az orra. A testén különböző színű és mintázatú körök (zörög, sípol) Nagyon szeretjük. 15 hós a lányom, a mai napig használatban van a szőnyeg.

A másik szőnyeg egy TafToys játszószőnyeg volt, kültéri, arról tudok képet linkelni:

[link]

Alja vízlepergető, egész nyáron kint volt velünk. Olyan szőnyeg, amit biztosan nem fogok eladni, egész ovis korig vagy tovább jó lesz. :-)

Mindkettőt használtan vettem a vaterán.

2011. nov. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Játszószőnyege nem volt, pihenőszékét 4-5 hónaposan kapta és a mai napig szeret benne ülni. Úgy funkcionál, mint egy kis hintaszék. Sokszor ebből nézi a mesét, vagy a babáit hintáztatja benne. 2,5 éves
2011. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pihenősékünk nem volt a gyerekeknek, és nem is fogok venni a kicsinek sem.

Játszószőnyegünk zenélős chicco volt, még most is játszanak vele pedig már 5 évesek. Kitettük faliszőnyegnek a falra.

2011. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekek a pihenőszéket csak addig használták, míg nem tudtak kitámasztás nélkül ülni, mert addig ebben etettem őket. A játszószőnyeget kb. 3 hónapos koruktól 6 hónapos korukig használták, utána már kúsztak/másztak. Jobban érdekelte őket a lakás.
2011. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most 6 hónapos a kislányom, és már nem nagyon érdekli. Akkor kölcsönadom egy ismerősömnek, aki most szül.

Szerintem sem kell már nekünk sem. Inkább a földön izmozik a mászáshoz.

2011. nov. 28. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:

A pihenőszéket kb. 5 hónapos koráig használtuk, aztán már nem maradt meg benne (érdekes, mert a hintában meg igen, hintáztatás nélkül).

A játszószőnyeggel még 7 hónaposan is játszott néha, bár akkor már inkább leszedte a figurákat, meg magára húzta a szőnyeget. :)

2011. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pihenőszékünk nem volt, játszószőnyeg csak addig érdekelte, amíg nem kezdett el kúszni 5,5 hónaposan. Utána inkább barangolni szeretett, és játszani minden kis aprósággal, amit útközben talált.:)
2011. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Játszószőnyeget 8 hetes korától 10 hónapos koráig.

Pihenőszéket 2,5 - 3 hónapos korától úgy 15 hónapos koráig. Azért adtam csak el, mert rákattant a hintalóra és azt vettem az árából :)

2011. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!