Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mei tai? Fél évesnél mennyit,...

Alinaaa kérdése:

Mei tai? Fél évesnél mennyit, mikor használod? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most karácsonyra gondoltam. De már fél éves lesz. El fogja tűrni? Otthoni takarításnál használjátok, ha rossz napja van? Végül is sétálni kocsival járok, de sokszor nehéz eljutni ahova akarok(lépcső, keskeny ajtó....)

Minden vélemény érdekel.


2011. nov. 29. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem van, alig használtam. Azért vettem, mert 20 hónap van a két gyerkőcöm között és gondoltam, hasznos lesz. De nem szereti. Most hat hós, 1 hete próbáltam magamra kötni, amíg vásároltunk, no az volt az utolsó. De minden nap látok valakit, aki használja és imádják. Szerintem a babától függ, de ha eddig nem hordoztad, akkor nem biztos, hogy már megszokja.
2011. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Végül is anyukámtól szerettem volna kérni karácsonyra, varratni vele(igaz még nem tud róla):) Venni egy vagyonért biztos nem fogok. Olyan 1 hete foglalkoztat a kérdés:)De nem tudom....
2011. nov. 29. 11:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

7hónapos,4 hónapos kora óta szereti(előtte,nem igazán maradt benne,nem is erőltettem)

Sokszor kötöm magamra napközben,mert így szeret elaludni,egy ideig nézelődik,aztán bamm...

Takarításnál én nem használom,mert csak elölre kötöttem még(háton nekem nem kényelmes,de lehet a technikám rossz),így meg ugye útban van.Sima pakolászás,teregetés,mosogatás az megy benne.

MOst télen viszont én kint nem használom.Tavaszra meg kitudja,h mennyire növi ki.

Szóval nekünk pozitív,de mi már 3 hónapja használjuk,így ha holnaptól nem akar beleülni,már akkor is megérte...

2011. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mi sokat használjuk, de nem non-stop: takarításhoz vagy ha olyan helyre megyünk,ahol kell a két kezem vagy macera a babakocsi. (neki is van nagyobb tesója). mi nagyon szeretjük, szerintem könnyen megszokhatja még. Ha anyukáddal tudsz varratni,akkor érdemes szerintem kipróbálnotok.
2011. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is szeretem, bár itthon sose használtam. Kb 7-8 hós korától már a hátamra kötöm (előtte előre kötöttem, mert elég bukós volt, muszáj voltam látni, hogy mi van vele). Itthon nekem nem lenne kényelmes, hiszen alig lehet leguggolni, leülni, ha rajtad van egy nagyobb baba.

Szeretem a babakocsit is, de sokszor praktikusabb a meitai.

Ha szeret ölben lenni a babád, akkor a felkötést is szeretni fogja (mármint a meitais felkötést :)). Az egyetlen hátrány van most télen, hogy marha macerás felöltözni és a nagy bebandázsolt babát felkötni.

2011. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor nyűgös (foga miatt, mert egyébként nagyon jó baba), de ilyenkor nem tudok mit kezdeni vele, felveszem mei-taiban. Ahogy mászkálok, a ringatózás megnyugtatja, ill. ilyenkor bekapcsoloma zenét és táncikálunk. Sokkal-sokkal könnyebb így cipelni. Ja és a pántot si mindig csócsálja közben, a még pluszban nyugtatja, majd elalszik :)

Úgyhogy nagyon bejön.


Kintre legtöbbször babakocsival megyünk, így télen. De most készül a hordozótakatónk, azalá nem kell nagyon bebugyolálni és azzal is tudunk majd a hideg időben is közlekedni mostmár.


Én kb. 1 hónapja használom a mei-tai-t. Miért ne szeretné, hiszen hozzám bújik? Eddig is sokat volt ölben.

2011. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő is most sokat van kézen- se teregetni, se rakodni nem tudok. Én is remélem otthon kihasználom. anyuval már letárgyaltam. Jézuska meghozza.
2011. dec. 1. 10:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak jó anyagból varrja anyukád, különben az egész nem ér semmit. Nézzetek utána meitais oldalakon, hogy miből van.
2011. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És a "fazon" sem mindegy, asszem kisvic oldalán van szabásminta! Nagyon fontos, hogy keress egy jó szabásmintát, nem mindegy a méret!, az anyag! és a varrás!
2011. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ha még valaki figyeli a kérdést: meghozta a Jézuska a mei-tait. Szereti a fiam, rágja a pántot és tetszik neki, hogy figyelheti, hogy pakolászok:)))
2011. dec. 27. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!