Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiszitter kérdés? Tapasztala...

Bébiszitter kérdés? Tapasztalat? Egy idegent odahívsz a házadba?

Figyelt kérdés
milyen tapasztalataitok vannak ilyen téren?mi szilveszterkor szeretnénk elmenni éjszakára egy 2éves és egy akkor már 6hós babát hagynánk itthon.semmi segítségem nincs és szeretnék kicsit elmenni,kikapcsolodni.idegenről lenne szó.idősebbet vagy fiatalabbat ajánlasz?
2011. nov. 23. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

húha, ez nehéz, én 6 hónapost nem hagynék otthon, idegenre meg végképp, még a 2 évesemet sem :/


addig már csak egy hónap van, szerintem minden másnap jöjjön át a bébiszitter és legalább 1-2 órát maradjon, hétvégén meg hosszabb időre lehetnének velük, hogy szokják. ekkora gyerkőcöknek 2 nap nélkületek egy idegennek rengeteg idő, ők még nem értik :(

2011. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mit tegyek...:(
2011. nov. 23. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyik nincsenek?

ha esetleg vann csak messze akkor csinálhatnátok azt,, hogy hozzájuk elutaztok pár napra és esténként mikor elalszanak a gyerekek, ellógtok kicsit kikapcsolódni :)


vagy tényleg hívjátok rendszeresen, hogy ne legyen idegen

2011. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak egy nagyi van de azt mondta h nem vállalja mert el akarnak menni.amugy soha sehova nem járnak de azért kiváncsi leszek...erről ennyit.
2011. nov. 23. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nincsenek nagyszülők, sem más rokonok, akik segítenének. Márpedig nem cipelhetem mindenhová a babát, hiszen mondjuk egy fél órás sorbanállást a bankban nem viselne el.

Így nekünk van bébiszitterünk. 60 éves, azelőtt bölcsödei gondozónő volt. Szóval tapasztalata van bőven. :) És már sok gyerekre/babára vigyázott.

De mi fokozatosan szoktattuk hozzá a kicsit. Olyan 7 hónapos volt, amikor először találkoztak. Akkor még én is itthon voltam, ő játszott a bébivel. Aztán pár alkalom után már itthon hagytam vele 3-4 órára. És 2 hónap után mertem reggeltől délutánig rábízni. Szóval ha most akarsz bébiszittert keresni, akkor mielőbb szoktasd hozzá a gyerekekhez.

2011. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!