Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas a babám.38.7 a hője....

Lázas a babám.38.7 a hője. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem látom hogy beteg lenne,az orra nem folyik,nem nyűgös.Már 2 foga kint van,de most nem látok semmi fogra utaló jelet a szájába.Valami ötlet,hogy mitől lehet?
2009. máj. 13. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom ilyen lehet ételallergia miatt is, nem evett vami újat? Egyik ismerősnek a tejtől lett ugyanez...
2009. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem evett semmi újat.7.5 hónapos.
2009. máj. 13. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Hugyuti bakt fertőzésnél van olyan, hogy nem folyik az orra, látszólag semm baja, de enyhén lázas napokig. Vagy a háromnapos láz esetén, amit virus okoz, azt piros kiütések követik.
2009. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor vigyem el az orvoshoz?Beszéltem a védőnővel,ő azt mondta hogy figyeljem és szopizzon minnél többet.Már kapott egy kúpot meg kapott már nurofent is,de még mindig 38.3.
2009. máj. 13. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk tegnap óta van ez h lázas. Az én babámnak piros a torka, 2 napja h kapja a Nurofent meg a Germicid kúpot remélem ma már jobb lesz. Ja meg antibiotikomot is kaptunk! De inkább holnap menjetek orvoshoz hát ha csak a foga!
2009. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!