Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmi tünet, és már egy hete...

Semmi tünet, és már egy hete lázas 2 áves babám, mitől?

Figyelt kérdés
40 fokkal lezdődött, mostanában is felmegy estére 38-ra, reggel ill. délelőtt nincs. Lehet a fogáról? Még egy foga nem bújt ki. Minden eredményünk negatív.
2011. aug. 24. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha orvos nem tudja megmondani, akkor itt mit vársz? A doktokat nyüstöld, hogy azonnal mondjon valami a gyerek érdekében!!!

Én biztos kivrném a balhét, addig bömbölnék, amíg ki nem derül mi a baja. Nem normális egy hete tartó láz!

2011. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akár a foga miatt, akár nem, nem normális dolog, hogy egy hete lázas esténként!

Az jó, ha az eredmények negatívak, de lázas nem maradhat. keress egy másik dokit, vagy vegyél másféle gyógyszert és húzzátok le neki.

2011. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az én lányom is 2 éves korában volt 1 hétig lázas .

gyermekorvoshoz vittem, már nem tudom, mit írt fel, de attól meggyógyult. Valami spécibb antibiotikum volt.

De az én lányomnak az ínye "fellazult", így mondta a doki.

Valami komolyabb (száj)fertőzése volt.

2011. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nálunk is szájfertőzés lesz a baj, mert most vettem észre, hogy nagyon piros az ínye, meg a nyelvén is fehér lepedék van. Holnap megyünk megint a dokihoz, mert már enni sem akar semmit, annyira fáj az ínye :(
2011. aug. 24. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor majd ird meg,mit mondott,mit irt fel,ha megkérhdtlek! Nem is gondoltam volna, h egy szájfertozes ilyen komoly tud lenni, mikor mondta a gyerekdokink, h mi volt a baja a lányomnak... Mihamarabbi jobbulást a kicsidnek! Elözö
2011. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinal, azt mondta, hogy ő nem tudja, mi az a rózsaolaj, mert mi azt vettünk neki (a patikus ajánlotta)! Érdekes... Azt a lila folyadékot rta fel és valamilyen tablettát feloldott nekünk, hogy azzal ecseteljük. Meg multivitamint adjak neki. Lehet, hogy elviszem máshová is, mert nagyon gyanús nekem, szegénykém nem akar enni egyáltalán, azt mondta, ez csak penész. De az egész ínye tűzpiros, és mutogassa a száját, hogy bibi. Nagyon sajnálom szegényt :((
2011. aug. 25. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
igen,vidd el máshova is. Figyelj, mi elég vacakul álltunk anyagilag az utobbi időben, de maszek gyerekdikihoz vittük el,mikor ilyen beteg volt. Asszem, elötte a háziorvoshoz vittük el,és az Augmentint irt fel, és nem használt, ezért vittük aztán a maszek dokihoz. Te adtál-e neki antibiotikumot már? Milyen dokinál voltatok?
2011. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyerekdokihoz vittük, szedett antibiotikumot is, de már elfogyott, viszont ma már nem volt láza, meglátom mi lesz holnap. Hátha jobban lesz már.
2011. aug. 25. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!