Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összeköltözés babával, szabad?

K.Csilla88 kérdése:

Összeköltözés babával, szabad?

Figyelt kérdés
7hónapos kislányomat egyedül nevelem. Az apa nem akarta,probálkozott,de kiderült ez neki nem megy. A kérdésem az lenne,hogy van uj párom,aki imád minket. Összeakarunk költözni,hogy a kicsi élete része legyen minden percbe,mert kétséget kizáróan hamar felnő. Szerintetek szabad ilyen hamar? Ismerem 2 éve, de csak 1.5 hónapja "járunk". 22 éves vagyok,ö 26. Csalájaink nem ellenzik. Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 29. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mivel-még ha nem is költöztök össze-a pasi oda fog járni hozzátok,és a gyerek úgyis megszokja és megszereti,úgyhogy én azt mondanám,ha valóban biztosnak érzitek a dolgot,akkor próbáljátok meg.

De azt el kell mondanom,hogy nagyon sajnálom olyankor a gyerekeket,amikor vkit megszeretnek,hozzászoknak,és utána "felnőtt dolgok" miatt,többet nem látják az illetőt.Neki hiányzik,és nem érti,miért nem jön többet hozzá.Ezért,ha teheted,kíméld meg az ilyen felesleges csalódásoktól a babádat,és csak olyan pasival kezd,akiben biztos vagy.

2011. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
legyetek boldogok !! :)
2011. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Előzővel egyet értek. Csak akkor költözz össze vele, ha teljesen biztosnak érzed a dolgot, vagy ha még nem, akkor várj egy kicsit. Nagyon rossz egy gyereknek, amikor azt látja, hogy az anyja mindig másik pasihoz csapódik. Ezt személyes tapasztalatból mondom sajnos.
2011. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22:02-essel értek egyet..
2011. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. bizonytalan csak amiatt vagyok,mert féltem a kicsit. Tudom hogy az új "apa" a legtökéletesebb lenne. Nyugodt családot szeretnék:) Nem hittem volna,hogy babával tudok ilyen párt találni,akit imádok,és a családja is maximálisan elfogad,szeret minket.
2011. nov. 29. 22:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Még az nyugtalanit,hogy kit fog apának hivni? Persze hogy azt szeretném ha öt hivná,hisz vele fogunk élni.
2011. nov. 29. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Kívánom h szerencsésen alakuljon az életetek!Azon pedig ráérsz még gondolkodni,hogy kit fog apának hívni..(egyébként szerintem az új párod,ha minden sikeresen alakul,mivel még nagyon picike a babád,őt fogja annak tekinteni,és nem azt,aki nemzette)
2011. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legyetek boldogok! És nagyon szerencsés vagy, remélem minden jól alakul.

És szerintem tök mindegy hogy hívja, majd kialakul.

A lányunk a rendes nevünkön hív, nem anya/apa.

Persze úgy is szokott de a keresztnevünkön sűrűbben.

Ezt hallja mindenkitől, és valamiért neki is tetszik.

És akkor mi van? semmi... Kicsit fura, amikor boltba vagyunk, és kiabál, hogy "Bea", "Béla" !(nem így hívnak, csak írtam. Ettől még boldogok vagyunk.

2011. nov. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!