Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 éves és kb 10 hónapos...

2,5 éves és kb 10 hónapos babával hogy néz ki 1 napotok?

Figyelt kérdés
Most hogy bejöttek a rossz idők mit csináltok Velük egész nap??
2011. nov. 24. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

SZia! Nekem két fiam van, a nagyobb most volt 3 éves, a kicsi 16 hónapos lesz.

Kb így néz ki a napunk:

6-7 között kelnek, 7kor reggelizünk. Utána játszunk, majd fél 10től 10-ig tízóraiznak. Felöltözünk (ez kissé hosszadalmas, néha 20 percig tart:)), elmegyünk sétálni, nagyfiam bicajozik. Negyed 12-fél 12körül hazaérünk, majd délben ebédelünk. A kicsit leteszem fél egykor aludni, én mosogatok, a nagyfiam mesét néz, de egy órakor ő is megy aludni. Én mosogatok, törölgetek, majd netezek. 3 órakor felkeltem őket. Picit játszunk, majd fél4körül uzsonnáznak, utána megint elmegyünk sétálni. Kb öt órára hazaérünk, (akkor jön haza a férjem is). Utána a férjem foglalkozik a gyerkőcökkel, én takarítok, készítem a másnapi ebédet. 6 órakor vacsorázunk. Fél8kor fürdés, 8kor letesszük aludni a kicsit, a nagyot fél9kor.

A napirendünk elég jól kialakult, bár én általában mindig az évszakokhoz igazítom. Pl nyáron reggeli után egyből mentünk a játszóra, így kb 8 órától 10ig voltunk ott, mire nagyon meleg lett, hazajöttünk.

2011. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!