Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz mászás ebből? Ma...

Mikor lesz mászás ebből? Ma elkezdte a fiam négykézlábra húzni magát, és elrugaszkodik löki magát előre, majd lerakja a fejét! Utána ismét négykézláb löki magát szerintetek hamarosan elindul?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
egy, másfél hónap. Nálunk annyi volt.
2011. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha leteszi a fejét, akkor a gerince még nem bírja sokáig, hogy a teljes súlyát megtartsa.Ehhez még legalább egy hét kell és akkor valószínű, hogy előbb ringatózik majd négykézlábon előre-hátra.Lassan beindul majd de valószínű, hogy előbb tolatni fog.Nemtudom, hogy kúszik-e már, ha igen akkor szerintem hamar rájön a mászásra, ha nem akkor lehet, hogy előbb kúszni fog csak.Az én lányom a kutyázás után kapásból mászni akart, igaz előbb csak tolatott egy hétig és nagyon idegesítette, hogy nem halad a célja felé.

Én akkor kompba tettem és 2 nap múlva már mászott előre mint a villám.

Nemtudom, hogy van-e összefüggés, szerintem rájött, hogy hogyan hajtsa magát a lábával előre és ezt négykézláb is gyakorolni kezdte.

1,5-2 hónapig kompozott csak aztán eladtam, mert már inkább hátráltatta, mint segítette a közlekedésben.

11 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hónapra rá indult el. Pont így kutyázott és mint egy kis kukac közlekedett. Azt hittem hamarabb fog, de az egy hónap kellett neki.
2011. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. nov. 30. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!