Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves babátoknak adtok C...

1éves babátoknak adtok C vitamint?

Figyelt kérdés
hogyan adjátok?mert a csepp nagyon savanyú.Esetleg propoliszos C vit? tabletta formában?
2011. dec. 1. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Cebion cseppet adok a kislányomnak. Valóban, savanyú, de Ő már megszokta. Esetleg belekeverheted Neki valami gyümölcsbe. Propoliszos C-vitamin ha jól tudom virágport is tartalmaz, ami nagyon allergén. Én kerülném.
2011. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én is a cebiont adtam, adom neki. És nem adnám a propoliszosat!

2011. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cebion C-t adok a 13 hósomnak, néha cebion multit, ha eszembe jut. Savanyú, de ha egyben sikerül a szájába nyomnom a kiskanalat, akkor túl is vagyunk rajta. Ha nem sikerül egyben, akkor a maradékot már nem eszi meg, de az sem baj.
2011. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:
Nem adtam neki még sose, igaz, sokáig szopott és már ekkor is sokfélét evett. Igazából csak K-vitamint adtam az elején és Vigantolt pár hónapig, de azóta semmit. Szerencsére nem is kellett.
2011. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmiféle mesterséges, szintetikusan előállított vackokat nem adok neki. Most algát kap, előtte pedig az Ökonet grapfruitját. Hiszen tudjuk, ha túl sok van a szervezetben C-vitamin, akkor kövesedés alakulhat ki.
2011. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem adok kisfiamnak külön C-vitamint, hanem 100%-os narancslevet iszik a víz mellett, egy nap megiszik belőle kb. 4 dl-t, vízből 1 dl-t. Ezenkívül kap gyümit nasinak, abban is van vitamin, szerintem ennyi elég Neki ebben a téli időszakban is.
2011. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!