Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen rágcsálnivalót adtok...

Milyen rágcsálnivalót adtok 8-9 hónapos babátoknak? Hányszor mennyit adtok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán kekszet,babapiskótát,kiflit.
2011. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos. Heit 2-3szor kap túrórudi belsőt ebéd után. Ha babakocsival megyünk valahová akkor kap babapiskótát útközben majszolgatni vagy almás gabonatallért, babakekszet. De nem eszi meg őket, csak fogja, rágcsálja, aztán eldobja
2011. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos, kölesgolyót és almás rizspuffancsot kap, általában akkor ha ő már evett, de közvetlenül evés utána a mi kajánkra pályázik. :))
2011. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok. Nálunk ugyanaz a helyzet mint az utolsónál, hogy eszik és amikor mi ennénk este/du. akkor a mi kajánkra pályázik. Adtam neki sótlan kukorica pufit, de nagyon sokat megbírna enni belőle. Foga nincs de harapja és pillanatok alatt elpusztít egyet,. De sokat nem merek neki adni. Mit adhatnék neki ilyenkor?
2011. dec. 1. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Kölesgolyót, bulátát, almaszeletet, puffasztott rizst, nagyon néha babakekszet adok neki rágcsálni. Golyóból és bulátából megeszik egy marékkal.
2011. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15.36-os vagyok! Akkor nemcsak az én fiam kis bélgép! :))


Ha nagyon tömi magába, akkor általában ott hagyom a kaját és elterelem a figyelmét míg a többiek esznek. :)) Máshogy sajna nem megy. Ha leülök vele játszani tovább már nem érdekli a kaja.

2011. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!