Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hőmérőt érdemes venni...

Milyen hőmérőt érdemes venni a babának, melyik a legpraktikusabb, és a legpontosabb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, nagyon jó. Gyors és pontos.

2011. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor még picike, a végbélben mért érték a legpontosabb. Digitális hőmérő a legjobb, csak le kell vonni a mért értékből 0,5- öt. Mikor már nagyobbacska, 2 év körüli, akkor a legjobb a digitálissal hónaljban mért. Vagy végbélben, de az enyém már régóta nem engedi. Éppen tegnap beszéáltem erről a gyerekorvossal. Azt is mondta, hogy a szájban, fülben, homlokon mért érték egyáltalán nem pontos.
2011. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nagyon jó az 1. linkje, puha "szárút" vegyél, az kíméletes, és a felnőttnek is tökéletes egyébként.
2011. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legpraktikusabb és legpontosabb is ha végbélben méred. Érdemes minél gyorsabban eredményt adót venni. (cumihőmérőt lehet, hogy nem fogadja el. Homlok, fül, stb hőmérők pedig nem elég pontosak)
2011. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én HARTMANN digitális babahomerot vettem. Gyors, megbizhato, elfogadhato áru. A cumihomeroket, meg a homlokra helyezhetot felejtsd el! Lehet, h dizájnos, de pontatlan. Ja, és rektálisan mérd a baba lázát (a kapott ertekbol pedig vonj le 5 tized fokot).
2011. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nyert a végbélhőmérő! Szóval azt mondjátok, az kb 2 éves koráig mehet, nem zavarja nagyon?
2011. dec. 1. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavarja.
2011. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!