Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsi a legjobb,...

Melyik babakocsi a legjobb, legpraktikusabb?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, amire külön rakható a vázra a hordozó, mózes és sport rész is. Pl Giraffe Club SH-689 vagy a Pierre Cardin PS-682. Vagy milyen hasonló babakocsik vannak még?
2011. jún. 9. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:

peg perego pliko p3


Nekem ez tetszik a legjobban!

2011. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a giraffe club van, én teljes mértékig meg vagyok vele elégedve. A külön dokkolható részekkel annyi a bajom, hogy itt nem a kart fordítod át, ha szembe süt a nap, hanem a részeit. Ennyi a rossz benne, de ezt is meg lehet oldani egy napernyővel vagy egy pelussal. A babám szereti mert nagy és kényelmes, én is szeretem mert könnyű tolni, viszont nem igazán buszos közlekedésre való.
2011. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt találtam: [link]

Én nagyon szeretem a top rider babakocsikat(nekünk sportkocsiban volt),gondolom ez is jó lehet.Amúgy tapasztalatom konkrétan erről nincs.

2011. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Véletlen nem Te tettél fel a napokban egy kérdést a PC sport üléséről?Hogy kagylós-e?:)

én voltam az egyik válaszoló, a top ridert is akartam linkelni, de már nem volt időm..

a peg perego is jó, csak piszok drága...

Ha most kéne vennem, én a giraffe clubosat választanám.

ár-érték arányban szerintem nagyon jó

2011. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem én kérdeztem :)

Találtam még egyet, a Baby Point V3-at, ez is tetszik.

2011. jún. 9. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én a chipolino gemma-t ajánlom.Van hozzá hordozó, sportrész és mózes is és mindegyik feltéthez esővédő plusz lábzsák.Ára 80 ezer körül van.Nézd meg a www.babaszafari.hu-n.Remélem tudtam segíteni.
2011. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk használt Peg Perego Pliko Switchünk van. Tökéletes. Amúgy szerintem a P3 is jó. az annyiban különbözik, hogy a sportrészt csak menetiránynak megfelelően lehet rá tenni, míg a Switchre mindkét irányból.

Nagyon jó kocsi, de tény, újonnan nagyon drága...

Én ha mégegyszer kéne vennem, akkor is ilyet vennék (valószínű használtan).

2011. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt és imádtam,ma sem vennék mást!


[link]

2011. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tako Jumper X a legszuperebb, ár/érték arány 5csillag
2011. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!