Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 babakocsi közül melyik a...

A 3 babakocsi közül melyik a legjobb, legpraktikusabb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


Az árakat légyszi ne nézzétek!


2011. márc. 25. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsőre szavazok, bár pirosat nem biztos hogy vennék! :)
2011. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Stokke szar.A Pliko is.A Malibu technikailag jó lenne,de nem tudom hogy a váz,anyag,kerekek,minőségileg jók e,mert élőben nem láttam,itt meg olvastam róla rosszat.
2011. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a 3. van, egy baba már "felnőtt" benne(most 18 hónapos), a pici 4 hónapos, nekünk bejött ez a babakocsi. :-)

30.N

2011. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A malibut választanám ha a sport részt mindkét irányból rá lehetne tenni.

A Pliko azért nem jön be, mert esernyőre csukható, ezek valahogy nem tetszenek.De talán ez a legpraktikusabb kocsi.

Bár a barátnőmnek malibuja van és nagyon szereti.


off:Második, megkérdezhetem miért tartod bénának a plikot?

2011. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első jön be a kerekei miatt. Hasonló van nekünk is, én szeretem, bár konkrétan ezt a fajtát még nem láttam, nem fogdostam. :)

Az utolsótól kiráz a hideg, de ez az én bajom, nem vagyok oda a modern dizájnért. :)

2011. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első semmiképp,éppen tegnap néztem meg!Hatalmas GAGYI!!!!A másik kettőből talán a Stokke!!!
2011. márc. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Peg Perego Pliko P3 volt, és nagyon bevált, gondolom, hogy a Switch is jó - sőt, talán még jobb, hogy meg lehet fordítani az ülést.

Egyik ismerősömnek Stokke van. Egy csomó pénzt kidobott érte, és azt mondja, hogy egy sz.ar. Pedig azért vette ezt, merthogy drága akkor biztos tök jó.

A Hauckot nem ismerem, de így elsőre nem is igazán tetszik..

2011. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!