Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen oldalon érdemes eladni...

Milyen oldalon érdemes eladni a baba kinőtt ruháit? (szép, hibátlan állapotúak) Nektek hol sikerült?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Zsibvasar, Jófogás, express.



Milyen méretü roháid vannak?

2011. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vatera, teszvesz, babaszoba.hu . Ja és Nagyon vigyázz a csalókkal!!!
2011. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A vaterán próbáltam, hibátlan tök újszerű cuccok, 68-as méret, csak elment a pénz termékfeltöltési díjakra+kiemelésre. Többször hirdettem. Mosva vasalva minden, Cherokke, next, F&F, téli ruhák, hosszú rugik.

1 Ft-ért, meg 100-asokért nem fogom őket elpazarolni, most megbosszantottam magam, az összes ruhát beraktam egy nagy dobozba és elviszem a védőnőhöz. Megkérem, ne bontsa szét, egyben adja oda egy családnak. Pakoltam még bele néhány zoknit is, meg fürdetőt, egyebeket...

Eszik a picim és indulunk is.


Nem értem, ezeket a gyönyörű ruhákat nem vették meg, bezzeg a sok turis vegyes csomagot

2011. dec. 2. 11:11
 4/9 A kérdező kommentje:

szóval amiben játszós=szakadt, kopott,lyukas is van, azt fellicitálják az egekig.

Most nagyon csúnyákat gondolok!!

:D

2011. dec. 2. 11:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Még kabát is van benne, nadrág, póló, pulcsi...
2011. dec. 2. 11:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos így van, ahogy írod!

Nekem is csak viszi a pénzt a vater + a teszvesz, kiemelem, hogy többen megnézzék, de még 100 forintos darabáron sem mennek el a kisruhák!! :(

2011. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy tetted fel a ruhákat? Egyesével, vagy csomagban? Mert szerintem érdemes csomagokra bontani, mert az ilyeneket mindig jobban viszik. Mikor várandós voltam, én is csak ezeket néztem, mert egyesével nem láttam értelmét így vásárolni. Mert ha rámegy még a postaköltség, vagy akár ha el is megyek érte, akkor is 1 db-ért nem éri meg. És azokra licitáltak is mindig rendesen, a végére jól felment az áruk.
2011. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Figyu, én ezt, amit most egybe leadtam, felraktam már egyesével, majd néhány darabonként (pl rugik együtt, pulcsik együtt...), és egy csomagban is.

Most legalább egy család örülni fog neki, mert hibátlan, szinte új darabokat kap, egy egész dobozzal! Nagy dobozzal!


NEM fogom fillérekért elpazarolni, inkább adom ingyen és még jót is cselekedtem.


A Vaterát meg ezennel BEFEJEZTEM!

2011. dec. 2. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nem internet, de: nincs felétek Bababörze??? Ott biztosan jobban elkelnének a dolgok, nem?

Mondjuk én még nem próbáltam. Nekünk, amik kinőtt dolgaink vannak, azokat odaadjuk jó barátoknak (kettőnek is nálunk fiatalabb kislánya van). Ami picit jobban "elnyűtt", azt leviszem a védőnőnkhöz, hogy adja oda olyan családnak, aki rászorul.

2011. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!