Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég éjszakára az ACC, vagy...

Elég éjszakára az ACC, vagy adjak mellé Panadol szirupot ha hőemelkedése van?

Figyelt kérdés
Másfél éves,és meg van fázva.Az előbb mértem,37.5.
2011. dec. 2. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagy butaságot írni, de az ACC nem köptető? Mert akkor azt nem szabadna éjszakára adni, mert egész éjszaka köhögni fog tőle.
2011. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
köpteteőt nem szabad éjszakára dni, mert nem fog tudni aludni a sok köhögéstől. én 38 alatt nem szívesen csillapítok lázat, de éjszakára a 37,5 re már adnék inkább panadolt neki.köptetőt meg nem, azt csak nappal, én reggel és délután 3 körül adok a fiamnak köhögés esetén, igy az éjszakák nyugodtabbak.jobbulást!
2011. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ACC köptető, rosszul tetted, hogy beadtad. Késődélutántól már ne add be legközelebb, akkor sem ha kimarad egy adag. Éjszaka a felhígult váladékot nem tudja felköhögni, nehezebben lélegzik tőle.
2011. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Estére nem szabad acc-t

Panadol szirup az jó hőemelkedésre estére.

2011. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég!!A gyógyszertárban mondták,hogy egy tasakot felezzek meg,és azt kétszerre itassam meg vele.De arról egy szót se szóltak,hogy estére NE!Így nekem úgy tűnt jónak,hogy egy reggel,egy este.De akkor innentől nem kap éjszakára!NAGYON KÖSZI A SEGÍTSÉGET!
2011. dec. 3. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy nem mondták. Remélem, hogy azért viszonylag nyugodt éjszakátok volt. Minden köptetőre igaz, hogy du. 5. után már nem szabad adni. Ha napi kétszer kell beadni, akkor reggel és délben adagold.
2011. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!