Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja újabban ezt,4hó...

Miért csinálja újabban ezt,4hónapos kisfiam?!

Figyelt kérdés

Az éjszakai alvással vannak gondok, eddig sem aludta végig az éjszakát 3óránként kelt enni, (csak anyatejes) ami nem is volt baj, cici és aludt tovább. Kb 1hete azonban, eszik, alszik tovább, de fél-egy óra múlva újra felkel, és nagyon nehezen alszik vissza. Most éjszaka éjféltől -háromig voltunk ébren, mindent megpróbáltam a fenekét "rázogatni", ölbe vettem, ciciztettem volna ha szeretné, de semmi nem használt. Hason alvó baba, egy pár percig forgatta a fejét ide-oda majd kinyomta magát és vigyorgott rám a sötétben-mondjuk itt azt hittem megzabálom :-)

Szóval a kérdésem az lenne, hogy mitől lehet ez az új szokása, hogy nehezen alszik vissza?!


2011. dec. 3. 08:35
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyan ezt csinálja a gyerek 3 hónapos kora óra. Én nem etetem éjjszaka, csak adok neki inni és vissza altatom. Biztos a foga zavarja, már mindent kipróbáltam, semmi sem működik.
2011. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!