Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke Xplory babakocsi...

Stokke Xplory babakocsi vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szép és drága de nagyon és vki szerint praktikus vki szerint nem!Szerintem kicsit túlzás és a sport része számomra nagyon nem jó!Olyan kényelmetlennek és kicsinek tűnik!Nem praktikus!

A hordozó része jó,a mózes része mély így pl a boltban mondták h olyannak ajánlják akik Bp-en laknak a smog miatt!

2009. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én annó elgondolkodtam rajta, de a sport része nagyon kicsi, s egy 1,5-2 éves gyerek ha elkezd benne ficeregni félnék hogy eldől, ha egyéltalán belefér.

Nem fér be a váza a csomagtartóba.

Quinny buzz lett belőle. A vázról a kerekeket le lehet szedni, befér a csomgatartóa, az sincs alacsonyan, jó nagy a mózes, sport rész is hordozó is nagy! Mindenből vehettem más színűt, így olyan mintha 3 különböző babakocsim lenne. Könnyű tolni, arra megy amerre akarom.Van hozzá minden mint a stokkehoz, pléd, szunyogháló esővédő lábzsák táska, bármit megtudsz hozzá venni/adnak.

Egyébként ha elmész a brendonba, ne szégyenlősködj, tedd egymás mellé ezt a két babakocsit,tologd őket, s egy arra sétáló 1-2 éves kisgyereket kérj meg üljön bele ebbe is abba is, kérdezd meg melyik tetszik kényelmesebb neki! Ennél jobban nem tudod eldönteni melyik jobb!

Uánna pedig kérd meg őket, a vázat nézzétek meg befér-e a kocsiba.

Én így választottam kocsit!

2009. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég gáz babakocsi! Olyan mintha egy irodai széken tolnád a gyereket :DDD
2011. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!