Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vehetném rá 8 hós...

Hogyan vehetném rá 8 hós kisfiam, hogy reggel még 5-6 óra felé, ne ébredjen végleg?

Figyelt kérdés
Este 8-tól alszik. Napközben pedig kétszer 2 órát.
2009. máj. 14. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább tedd össze a két kezed és adj hálát az égnek :)

Az én 8 hónaposom még 2x kel éjjel.

2009. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az én fiam is 8 hós, este 8kor alszik el, éjszaka felkel egyszer enni, és a fél 6 a max, amig alszik. 8-9 között megint alszik egyet, aztán dél körül, és 5 körül délután megint. mindig fél-max háromnegyed órát alszik.

Én már nehezen viselem, mert általában éjfél körülig fent vagyok tanulni, így az 5-6 körüli kelés elég fárasztó, de nem tudok tenni ellene. este nem tudom tovább fent tartani, mert már álmos, meg nagyon nem is akarom rászoktatni a túl késői alvásra, nehogy télen gond legyen!

2009. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem is igyvolt és én ugy oldottam meg h fél 8 -8 között pancsi utána vacsi ha nem aludt be akkor 9ig játszás.és igy 7 fele kel...és szinték kb annyit alszik napközbe..illetve tápot is váltottunk...3as-ra...

10 hós fiucska anyukája

2009. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Aludjun kevesebbet nappal 1 órával,szerintem sokat alszik!9 körül aludjon el,akkor mindenképp tovább fog!
2009. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked!Mit megadnék érte...
2009. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó sakat alszik,variálj a lefekvés időpontján!Nappal ne hagyd annyit!
2009. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt. Mikor 5-kor felébredt gyorsan kikaptam az ágyból egy szó nélkül és megszoptattam, vissza is alszik fél 7 -7 -ig mellettem.
2009. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan altasd késöbb.Nekünk ugyan ez volt. korán altattam korán kelt,most késöbb altatom, késöbb kel :) Szerintem nálatok is be jön,mert az alvókájával nincs baj ha 8-tól reggelig alszizik.
2009. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekünk egy szobába alszanak a 8 hónapos és a 7 éves, aki reggel suliba megy. Ezért mindig a kicsit altatom el előbb, hogy asírdogálással ne zavarjuk a nagyot. Mivel a nagynak legkésőbb 1/2 9-ig el kell aludni, ezért altatom el a kicsit 8 körül. Hogyan csináljam szerintetek?
2009. máj. 14. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:
hát akkor vezesd azt be h a kicsit 1/2 9ig teszed le a nagyot 9 kor...és adjál táplálobb hamit este
2009. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!