Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának el lehet...

8 hónapos babának el lehet úgy készíteni a csirkemájat h a magunknak sütött csirkecombok mellé beteszem és megsütöm?

Figyelt kérdés
Só, bors nélkül gondoltam, kevés olajban, csak a cscombok lennének beízesítve, meg kis hagyma lenne mellé szórva. Ezután lefagyasztani lehet? Valahol azt olvastam, nem lehet sütni a májat a babának, csak főzni...
2011. dec. 3. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem hallottam ilyen, hogy csak főzve lehetne odaadni. Én mindig is resztelt májat csináltam, és azt kevertem babómnak főzibe, ízetlenül az egyébként is kesernyés májat meg se ette volna szerintem. Meg mire eljutottunk addig, hogy májat is adtam Neki, már megszokta a többi hús miatt a hagymát, sőt, szereti is (mi elég hagymásan eszünk). Viszont a kész májat én nem fagyasztanám, a máj szerintem frissen jó.
2011. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem lehet így is, de én 8 hónaposnak nem adnám még így :) mikor pici volt akkor minidg husilevesbe főztem neki, úgy nem "csöpög" az olajban, nem nehéz kaja lesz belőle.


viszont 1 éves kora óta rántott májat csinálok neki mindig, imádja :)

2011. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah és a fagyasztás, szerintem is nyersen fagyaszd le, szerintem olyan lesz sütve fagyasztva mint a cipő talpa :/
2011. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatod így is. Magas hőfokon sül, nincs ilyen szempontból különbség a főzés és sütés között. Biztos nagyon finom lesz, ha a csirkecombok ízét is átveszi, meg a hagymáét! A fagyasztásról az a véleményem, hogy amit mirelitként meg lehet vásárolni boltban, azt én is le merem otthon fagyasztani, így pl létezik Mirelit rántott máj is, tehát te is lefagyaszthatod szerintem! Próbáld ki, aztán majd kiderül, milyen az állaga, íze kiolvasztás után, de biztosan jó lesz!
2011. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. dec. 4. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!