Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van kúszó-mászó babátok...

Hol van kúszó-mászó babátok amíg porszívóztok és felmostok?

Figyelt kérdés
Lányom 8 hónapos és mostanában végig üvölti amíg mindezt megcsinálom, de amint kész vagyok és kiveszem jókedvűen mászik, játszik. De ha nem hagyom a járókában akkor hogy csináljam?
2011. dec. 4. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amíg porszívózok, kúszik-mászik velem (egy ideje imádja a porszívót, korábban félt tőle), a felmosást akkorra időzítem, mikor alszik. Ő 9 hónapos most.
2011. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Járókában játszik.
2011. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kiságyban vagy járókában voltak.
2011. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Porszívózásnál játszik a porszívóval, jön utánam.

Felmosni akkor szoktam, ha alszik.

2011. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor lehet engedem neki hogy porszívózáskor felfedezzen. Nem mászik el máshová közben tudtok rá figyelni?
2011. dec. 4. 10:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Mióta felfedezte, hogy a mozogni ő is tud, nem csak én, hűségesen követi a porszívót.

Felmosni akkor szoktam, amikor alszik, vagy ha apa hazaért, akkor ők a szőnyegen játszanak én pedig csinálhatom a dolgomat.

2011. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs járókánk, lebeszélt anno róla a védőnő, viszont utazóágyat vettünk, mert családi látogatásoknál jól jön.Tele raktam játékokkal neki, fel van állítva mindig.Én porszívózásnál abba teszem bele, mert nem szeretem, ha a porszívóhoz mászik, és rángatja a vezetéket.Én is akkor mosok fel, ha alszik.Mire felébred, már meg is száradt.Egyébként az utazóágy nekem gyermekmegőrző.:))Nem csak ilyenkor használom, hanem ha a férjem túlórázik, és meg szeretnék kajálni anélkül, hogy feláll veszélyes helyeken, vagy rácsimpaszkodik a tálcámra.Ő benne van, én meg kajálok, és beszélek hozzá közben.Másképp nem lehet, mert ő már sehol nincs biztonságban.:))
2011. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem mászik el máshová, nekünk porzsák nélküli porszívónk van, aminek átlátszó a tartálya, így az baromi érdekes, ahogy forog benne a kosz. :D Na meg ha húzom a porszívót, az is nagyon érdekes, na és a zsinór behúzása, az maga a csoda. :)
2011. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
porszívózáskor jön velem mindenhova,felmosni meg akkor mikor alszik!
2011. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Porszívózni jön velem. Amíg felmosok, berakom az etetőszékbe. Első gyerekemnél még volt járóka, addig ott volt. Most néha a kiságyba teszem, de azért inkább az etetőszékbe.
2011. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!