Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etessem így? 2hónapos...

Hogyan etessem így? 2hónapos csak tápszeres kislányommal küzködés lett az etetés. Eszik egy kicsit (30-40ml) aztán már csak vigyorászik, tólja ki a cumit a nyelvével. Már 1óráig tart egy etetés, ez 3éves nagyobb testvér mellett se jó, meg amúgy se.

Figyelt kérdés
most már ott tartunk hogy egy 120ml-s adagot három részletben félóránként eszik.utána alvás sincs annyi, meg jön a következő etetés.
2011. dec. 4. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem ezt a hozzátáplálás alatt csinálta a lányom. Mikor elkezdtem utána egy hónappal. Megette a gyümölcsöt és mikor a tápszer jött volna, akkor kitolta mindig a nyelvével a cumisüveget. Közben röhögött és forgolódott a fejével.
2011. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"jön a következő etetés"

szerintem ez a baj, várd ki míg megéhezik, akár a befejezéstől 3 órát... :)

2011. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd ki, még nem éhes. Én soha nem néztem ennyire durván az időt, volt, hogy 2,5 óra múlva evett, volt, hogy 3,5, csak nagyjából lőttem be. Láttam ha éhes, és akkor adtam. Az is lehet, hogy már ki kell neki tolni egy kicsit. Ezt tipikusan akkor csinálja az én fiam is, mikor nem éhes.
2011. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 töröklany ***** válasza:
hat tanacsot nem tudok adni de avalasz erdekelne mert nalunk is ilyesmi a helyzet az en kisfiam is 2 honapos anyatejes de megejszaka is orankent mellre kell tennem az a baj hogy max 10 percet szopik utana üvölt hogy nem kell neki almosaludni akar!
2011. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem éhes, nem kell az időhöz ragaszkodni. Akkor kell enni adni neki amikor éhes. Volt olyan a 2 hónapos gyermekemnél, hogy 5 óra hosszáig nem kért enni.
2012. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!