Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babam 10 honapos cicizik es...

Babam 10 honapos cicizik es ejjel meg 2x felkel,10 honaposan nem kene mar ataludnia az ejszakat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakirodalom szerint kellene már, de minden gyermek másképp fejlődik.

Ha annyira 'aggódsz', akkor beszélj a védőnőddel, hogy hogyan lehetne csökkenteni az éjszakai evéseket/keléseket!

2011. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor az én babám volt ennyi idős, és megkérdeztem a védőnőt, mit tegyek, hogy leszokjon az éjjeli szopiról, azt felelte, hogy zárjam rá a szobája ajtaját, és ne menjek be, ha sír, három nap alatt le fog szokni róla. :(((( Kösz.

Ha eleget eszik napközben, akkor "csak" anyahiánya van, azt végül is ki lehet váltani mással is, kérdés, szeretnéd-e a vele járó tortúrát. Én ennyi idősen még szoptattam éjjel, de szeretgetéssel, ringatással le is szoktathatsz egy ennyi időst róla, ha van hozzá lelkierőd.

2011. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a fiam addig kelt éjjel, maíg cicizett. 11 hónapos koráig, akkor elválasztotta magát, és utána átaludta az éjszakákat.
2011. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csakis rajtad múlik, hogy szopizik-e éjszaka vagy nem. Amikor a 7 hónapos gyerekem már egy "fél disznót" megevett vacsorára és mégis fent volt 2 órával utána, na akkor döntöttem úgy, hogy vége az éjszakai nyammogásnak és nem szoptattam meg. Azóta alszik éjszaka. Az első éjszaka sírdogált, de egy ilyen korú gyereket már meg lehet nyugtatni máshogy.
2011. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A babám 8 hónapos korától kezdett felébredni éjjel.. Fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás.... Előtte este 9-től reggel 8-ig aludt, mint a bunda (ő tápszeres volt). Most 13 hónapos, és éjjel minimum kétszer ébredünk. Tehát nálunk nem javult, hanem sokat romlott a helyzet.
2011. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!