Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14hónaposan csak tejpép?

14hónaposan csak tejpép?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem a játszóházban egy anyukával (most találkoztunk először), és azt állítja, hogy az ő gyereke reggel, délben, este tejpépet eszik. Fözelék, gyümölcs, mindenből csak max.5kanállal eszik, és aztán a tejpép.Nem kér se csokit, se egészben a gyümölcsöt, sem az Ő kajájukat. Kérdeztem, mit szól hozzá a doki, azt mondta semmit, Ő ilyen és kész, szedjen vitaminokat. Elég nehezen hiszem el a dolgot, dehát miért hazudott volna? Korához képest teljesen normális alkatú volt a baba, már járt, kicsit félénk volt, de tök normális. Mit gondoltok erről?
2011. dec. 4. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát, szerintem nem normális dolog, enyém is ennyi idős, de ő igényli a változatos kaját! Meg a gyümölcsöket is!
2011. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Azt gondolom hogy biztos a te nevelésedben is van hiba. Miért kell màst kibeszélni,mással foglalkozni?
2011. dec. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem beszélem ki, hisz nem is ismerem Őket! Kiváncsi vagyok, hoyg más mit gondol erről, hallot-e már ilyenről. De ha Téged ez nem érdekel, akkor keress más kérdést...
2011. dec. 5. 10:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja! És bizony sem én, sem a gyermekem nem vagyunk tökéletesek!
2011. dec. 5. 10:28
 5/12 xStefix ***** válasza:

Első látásra szerintem se túl jó, de mondjuk tudni kéne, miért nem eszik a gyerek mást. Mert lehet, hogy valami olyan oka van, ami miatt "jogosan" eszik így. Nemcsak a szülő butasága vagy kényelme miatt alakulhat egyoldalúan a gyerkőc táplálkozása...

De alapból mindenképp jobb lenne, ha több mindent enne, pláne, ha emellé direktben kapja a vitaminokat is. Ez eléggé azt jelzi, hogy a tejpép (neki) valószínűleg nem elég.

2011. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért alakult így, csak pár percet beszélgettünk. Igazából nekem nem jutott eszembe az, hogy a szülő butasága miatt lenne ez, de ki tudja...
2011. dec. 5. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
De tényleg,ha nem ismered, mit izgat mivel eteti? Nincs jobb dolgod?
2011. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 xStefix ***** válasza:
69%

Most nehogymár egymásnak essünk azért, mert valaki elgondolkodott a másik dolgain. Mindenki van így ezzel néha, nem? A Kérdező se írt egy rossz szót sem az anyukáról, csak kíváncsi a mi véleményünkre, mert neki furcsa volt a dolog. Ez akkora baj?

És ha valakit nem érdekel, tényleg ne olvassa el a kérdést, így egyszerűbb.

2011. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es! Ha ismerném, és úgy írnám ki a kérdést, akkor az lenne a bajod! Keress más kérdést és szólogassál be ott!
2011. dec. 5. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:
NEM ÉRTEM az ilyen anyukákat, aki úgy reagál egy kérdésre, hogy mi közöd hozzá, stb...! Miért kell ez? Én ha hülyeségnek tartok egy kérdést, nem reagálok rá, ennyi! Nem kell itt osztani az észt! Miért baj, ha feltette a kérdező ezt a kérdést? Lehet, hogy valakinek pl. ha elolvassa a kérdést és válaszokat, akkor talál benne magának való hasznos válaszokat is! Azok az anyukák, vagy nem anyukák, akik egy kérdésre úgy válaszolnak, hogy mi közöd hozzá, meg ilyenek, azok szerintem ne válaszoljanak inkább! Ugorják át a kérdést, és kész! Sajnos az ilyenek önmagukat járatják le, mert alapba én az ilyen emberek iránt szánalmat érzek, mert valami tuti nincs otthon rendben, és másokon vezetik le a boldogtalanságukat! Ja, és lehet lepontozni! Akkor is ez a véleményem!
2011. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!