Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad e egy egyéves koruli...

Szabad e egy egyéves koruli babát klímás autoban szállítani beoltoztetve?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 éves a kislányom, de én nem merem klíma mellett utaztatni. Nagyon sok gomba és baktérium telepszik meg a klímába. Én nem kockáztatok. Remélem meggyőztelek!
2011. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze, igazad van.Autonkban nincs klíma, de a szuleimében van, és ok hozták haza szombat estére. mielott elvittuk semmi baja nemvolt a gyerkocunknek. viszont másnap nagyon odavolt, kohogott meg náthás lett. azért mert az anyum nagyon vastagon betudja ot oltozteni. kicsiny megizzad és hirtelen meghult. még sosem volt beteg. pedig már 10 honapos lesz. ezt nembírták elviselni, mert a tobbi unokatesim gyerekei már mind átestek a tudogyulladáson. enyém még náthás se volt soha. ma lesz a mikulás azt szeretnék hogy elvigyuk ot is, de én nemakarom mert kint lesz mit szolsz mindehez?
2011. dec. 5. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

mivel klímás autónk van, nincs választásunk. A hőmérsékletnek megfelelően kell öltözteni-vetkőztetni, a klímát meg karban kell tartatni, hogy ne legyen baktériumtenyészet.

Gondolom, klímás üzletbe is beviszed, nem?

2011. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy hallgass az eszedre! Nem annyira dől össze világ, ha ezt a Mikulást kihagyja. Még oly sok vár rá! Jobbulást kívánok!


Első válaszoló.

2011. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

húúúú most lehet én vagyok a hülye de nálunk december van, nem hogy klímázni nem klímázunk, konkrétan fűűűűtünk ahogy tudunk. Ti nem?????

és mi az, hogy a szüleid direkt azt akarják, hogy tüdőgyulladást kapjon a 10 hónaposod? na haragudj, de ha ez igaz akkor te nem vagy normális, hogy odaadod!

Jézus, ez most nekem sok(kkk) volt...

2011. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!