Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhába öltöztetitek...

Milyen ruhába öltöztetitek másfél év körüli gyermeketeket karácsonykor?

Figyelt kérdés

Mindenképp valami kényelmesre gondoltam.

Pl. egy aranyos ünnepi hosszú ujjú body. Csak a Scamp-nél láttam. Más ötlet?

Esetleg linkelnétek, hol lehet beszerezni megfizethető áron?


2011. dec. 5. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fehér body+kising, és farmer vagy szövet jeleggű naci...kis pasis lesz:-)
2011. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a hétköznapira szavazok. Biztosan nem vennék újat, úgyis kinövi. Vagy ha újat vennék, az is olyan lenne, ami még jó lesz később is rá, a hétköznapokban.
2011. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom tavaly Karácsonykor volt majdnem másfél éves. Egy harisnya volt rajta, egy vékonyabb pamut pulóver, alatta rövid ujjú body, és egy kis csini bársony ruhácska, amit az alkalomra kapott a keresztanyjáéktól. Nagyon csinike volt. Idén 2 évesen is hasonló összeállításban lesz majd.
2011. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lányaim vannak. Szép kis alkalmi ruhácska lesz rajtuk. Aukciós oldalon, vagy Háda turkálóban szoktam venni a ruhákat, olyan árban, hogy az sem gond, ha csak 2-3 alkalommal viseli. (Mondjuk abból a szempontból szerencsém van, hogy amit megveszek ruhát a nagylányomnak, pár év elteltével a hugi újra tudja használni, tehát megéri a befektetés.)
2011. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A lányomnak vettem 2 db galléros bodyt a H&M-ben. Az egyik fehér, a másik rózsaszín.

24-én a fehér lesz rajta egy piros ruhával és fehér harisnyával.

25-én megyünk rokonokhoz, akkor a rózsaszín bodyt adom rá, és hozzá egy szürkés-barna (nem tudom leírni, de szép) :D szövet rucit, és vagy barna, vagy fehér harisnyát.

A ruháknál figyeltem arra, hogy ne legyen nagyon tüllös az alja, és kényelmes legyen, jó legyen az anyaga.

2011. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát én kiöltöztetem mindhármat:) használtan szoktam venni vagy leárazáskor. Pl a kicsinek most a tescóban a 30% os leárazáskor vettem egy karis szettet 810 ft-volt.

A lányomnak (2.5 éves) a teszről vateráról lőttem 2 szépséges elegáns egybe rucit. Ehhez harisnya lesz és szalag a hajában.

A nagyfiam 5 éves ő sötét gatyó felül pedig ing, mellény.

5 éves olyan gyorsan már nem nő és ovis fotózáskor, ünnepekkor fel tudjuk használni még ezt az elegánsabb szettet.

Én mindenképp a kiöltözés híve vagyok, legalább ünnepekkor adjuk meg a módját én úgy vagyok vele.

2011. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is kiöltöztetem, akkor 17 hónapos lesz. tavaly is szép ruhában volt, pár hónaposan.

most rózsaszin hosszú újjú body+barna bársony ruhácska rozsaszin diszitéssel, rózsaszin harisnya (még be kell szereznem ez utóbbit)

világos kék pucsi+ világoskék-sötétkék-fekete ruhácska, fehér harisnya.

a fát még nem tudom milyen szinekbe öltöztetjük:D

2011. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Off, bocsánat kérdező!

15:16-tól kérdezném, hogy milyen szett volt a tescoban 810 Ft? Nagyon szeretem a tesco-s babaruhákat, de ennyiért nem láttam tegnap (igaz siettem). Leírnád?

2011. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Elfelejtettem írni,hogy fiam van :)

2011. dec. 5. 22:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Fehér karácsonyos body, nadrág, zokni
2011. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!