Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vágjam le a körmét?

Hogyan vágjam le a körmét?

Figyelt kérdés

Babám körmeit, ahogy csipesszel vágom, mindig belevágok az ujjába, vagy görbén vágom és akkor benő a sarka. Szegénynek ma vérzett is,és láttam, hogy fájt is neki.

Te hogyan vágod? Milyen eszközzel? Kerekíted vagy egyensen vágod a sarkoknál?


2011. dec. 5. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ollóval vágtam...kb 1,5 éves kora után csipesszel
2011. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyenesre vágom és egy picit kerekitem csak, lábán csak ugytudom levágni ha alszik ugyanis van egy uj heppje hogy nem engedi levágni pedig mindig türelmesen megvárta mig levágom (15 hós)
2011. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ollo
2011. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kerekített végű babaollóm van. Az elején nagyon féltem levágni és csak álmában mertem, de most már nagyon bátor vagyok :) Egyenesen vágom, majd a sarkokat megigazítom, mert azok tudnak csak igazán szúrni!
2011. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. dec. 5. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Csiptatővel vágom ívesre (hogy ne nőjön be). Régen én is mindig belevágtam csóri ujjába. Az első nagy trauma volt.
2011. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lekerekített végű babaollót használunk, amikor alszik. 1,5 éves kislány, nem engedi akkor vágni amikor ébren van :(

A sarkait lekerekítem kicsit és pici reszelővel megigazítom.

2011. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!