Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vágjam le 20 hós kisfiam...

Hogy vágjam le 20 hós kisfiam lábáról a körmét ha nem hagyja? Nem fáj neki, csak zavarja. Gondolom.

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi lefogtuk a gyereket.
2010. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hátat fordítva neki, lábam közé vettem a lábacskáját, lábaimmal így megtudtam fogni hogy ne rángassa, kezemmel az ujjait fogtam és hipp hopp kész lett. Brutálnak tűnik ránézésre, (nem ültem rá azért :) De inkább így mint a kinlódás közben véletlen megszúrjam.
2010. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vágom a körmét,hogy közben nézzük a youtube-on a videókat,Vuk-ot,Süsü-t és társaikat:)

Így nem figyel:)

2010. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korán kezdi a netezést, 3 év és nem tudod elrángatni a gép elöl. :)
2010. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azóta már ezt szerencsére kinőtte:),

minden vasárnap és szerdán van körömvágás,már 2 éves nagyfiú,hagyja,hogy levágjam

Egyik gyerekemnek sem engedem a netezést,a pici,2 évesem még tv-t sem néz:)!

2010. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a déli alváskor vágom a fiam körmét. A kanapén alszik el, pár perc alatt kész vagyok és utána teszem be a kiságyába.
2010. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Délutáni alvás alatt simàn, mert rugdos, tiltakozik és nem akarom ordittatni, amiért lefogom. 2 éves.
2010. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment alvás közben, mert akkor is elhúzta a lábát, elég éber alvó. Mi az esti kakaózás közben oldjuk meg. Kakaó a kezében, apa ölében, és apa szól neki mindig ha elhúzza a lábát, hogy engedje elvágni. Hogy miért nem tudom, de ez hat rá és engedi.
2010. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
levágni, nem elvágni :-) bocs
2010. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!