Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ritkán székelő babáknál mivel...

Ritkán székelő babáknál mivel kezdtétek a hozzátátáplálást? Megfogta az alma és a répa a pocakjukat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Répát még nem adtam, de vettem Hippes alma kajcsit,s az nem fog,sőt picit hajt, így most nem kell 40 órát várnunk arra a csúnya kakira.:)
2009. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi a védönönk tanácsára gyümölccsel kezdtük, délutánonként. Az alma egyébként nem okoz székrekedést, hanem inkább szabályozza a székletet. Legalábbis itt nálunk (Németországban) ez áll az Alète (Nestle)almás üvegen: "regulierend". A banán pl. megfoghatja, ezért érdemes almával keverve adni.

Mi egyébként almával kezdtük, aztán körte, majd alma banánnal stb.

2009. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia! mi őszibarackkal kezdtük, szintén kaki-gondok miatt.

nagyon bevált, tényleg csak pár pici kanálnyi már hozott is eredményt :)

később a fogósabb gyümiket, zöldségeket -ha nem ütköztek nagyon- fel is "javítottam" barival, hogy ne okozzon gondot. az alma, a répa, a banán -bár a fiam imádja- önmagában mogyorózást okozott.

2009. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is voltak ilyen gondjai. Gyakorlatilag semmi nem segített míg egyszer véletlenül más típusú almát vettem neki. Az mindent megoldott. Ezek szerint nem mindegy milyen az alma. Sajnos a nevét nem tudom, ez olyan nagy típusú sárgás-pirosas és amikor érik már nem szép sima hanem kicsit ráncos a héja. Édes lédús nagyon finom alma. Az én babámnál ez bevált.
2009. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis úgy csináltam,ahogy a 3. válaszoló.
2009. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!